Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Boku no Hero Academia

Kalp kırıcı bir kişisin. Oysa bu seriyi de ben çiziyorum.
Bakugou-Midoriya dövüşünü beğendin mi? Bakugou'nun karakter gelişimi hoşuna gitti mi? Çoğu kişiye göre hala pislik biri ama seviyorum oğlanı. :D
Kusura bakmayın da hiçbiriniz be demek istediğimi anlamamışsınız. Ve ya ben anlatamamışım. Kusıra bakmayın. Saçma olan şey yenebilmesi değil, serideki güç ayarı. Siz diyorsunuz ki serideki kimse Afo ya da Ofa kadar güçlü değil diyorsunuz. Ben de buna karşı çıkıyorum işte. Daha doğrusu kızıyorum. Böyle güç dengesi mi olur diyorum. Yani en tepedeki isim ile 3. ve ya 4. seviye adamın farkı bu kadar mı olur/olmalı ? Örnek tam karşılamıyor ama bu durum Ronaldo'nun Neymar'ı ve ya Hazard'ı çalım manyağı yapmasına benziyor. Ronaldo, sırf Messi ile zirvede olan bir isim diye böyle absürt bir şey yapamıyor değil mi?

One Piece'te bu oturmuş. Roger da olsan belli bir seviyenin üstü olan adama Afo'nun Best Jeanist'e yaptığı muameleyi yapamazsın.
Bu beni de rahatsız ediyor. Örneğin; iki numaralı kahramanın kendisini parçalayarak Nomu'yu yenebilmesi üzücüydü. Mangaka şeye özellikle vurgu yapmak istiyor bence. Bakın; kahramanları kahramanlar yapan All Might idi. Onun yokluğunda kahramanların hali bu. Yeni nesil; bunları değiştirenler olacak vs. Gerçi senin karşı çıktığın şey de bu temel olarak. :D

Bakugou-Midoriya dövüşünü beğendin mi? Bakugou'nun karakter gelişimi hoşuna gitti mi? Çoğu kişiye göre hala pislik biri ama seviyorum oğlanı. :D
Bakugo'nun geliştiğini görmek için 3 sezon beklememiz biraz abartı oldu bence. :oleyo2: Onun dışında dövüş iyiydi. Bakugo'nun bağırıp durmasının insanlara yapay gelmesi de normal bence. Çok bir yere bağlandığı yok. Belki insanların yetenekleri kişiliklerini de etkiliyordur. Aynı muhabbeti OP'ta da "Acaba?" dedirtiyor gerçi.

Bakugo ters-yüz Naruto gibi kişiliği var. Bakugou'nun bağırmalarını Narutonun hokage heykellerini boyamasına benzetiyorum ben. Arkalarındaki mantık aynı hatta aldıkları tepkilerde aynı. Ama Bakugo'nun sakladığı duygularına Midoriya dövüşünde bakınca millet gördü aslında ne olduğunu. Değişen Bakugo değil değişen insanların bakış açısı çünkü daha önce fark etmedikleri bir yanı gösterildi. Aslında hep oradaydı bu özelliği.-En çok Mashima ders alması gereken bir şey bu yöntem. İnsanların kafasına matkapla arkadaşlığın gücünü vurgulayacağına hep orada olmasını sağla ama göz önünde olmasın. Editörü bu aklı verse bari.-
Bu bakımdan Bakugo karakter gelişimini severim ama hala haylaz çocuk konumunda olduğundan kendisini asla favorilerime alabileceğimi sanmıyorum.

Bakugo'nun bence kişiliği tam oturamadı zaman atlaması olacaksa ki olacak hep 2. sırada olacaktır.Ani değişimler oluyor karakterde bu da çok itici bence , mangaka ne düşünüyor bilmiyorum ama arka planda kalacak hep.

Bakugo'nun geliştiğini görmek için 3 sezon beklememiz biraz abartı oldu bence. :oleyo2: Onun dışında dövüş iyiydi. Bakugo'nun bağırıp durmasının insanlara yapay gelmesi de normal bence. Çok bir yere bağlandığı yok. Belki insanların yetenekleri kişiliklerini de etkiliyordur. Aynı muhabbeti OP'ta da "Acaba?" dedirtiyor gerçi.
Ya aslında mangada o kadar aşırı bağırmıyor. Animede ekstradan bağırtıyorlar adamı. :D Üç sezon beklenmesi bence de abartı oldu. Bir de aralarındaki sorun çok derinmiş gibi gösterilmeye çalışıldı bence hep ama sırf doğru düzgün konuşmadılar diye öyle bir sorun oluştu yoksa bence basit bir problemdi aralarındaki.

Dediğin olabilir. Todoroki oldukça soğukkanlı biri. Yaoyorozu aşırı planlı bir çar. İida'nın Quirk'i engine olarak geçiyor bu da disiplini çağırıştırıyor falan filan. :D

Ya aslında mangada o kadar aşırı bağırmıyor. Animede ekstradan bağırtıyorlar adamı. :D Üç sezon beklenmesi bence de abartı oldu. Bir de aralarındaki sorun çok derinmiş gibi gösterilmeye çalışıldı bence hep ama sırf doğru düzgün konuşmadılar diye öyle bir sorun oluştu yoksa bence basit bir problemdi aralarındaki.

Dediğin olabilir. Todoroki oldukça soğukkanlı biri. Yaoyorozu aşırı planlı bir çar. İida'nın Quirk'i engine olarak geçiyor bu da disiplini çağırıştırıyor falan filan. :D
Adam bağırdığı için konuşmak mümkün değildi. Paşa gönlü istedi de kendi geldi konuşmaya ve dövüşmeye. :oleyo2:

İyi tespitler. Peki ya görünmez kızımız? :oleyo2:

Adam bağırdığı için konuşmak mümkün değildi. Paşa gönlü istedi de kendi geldi konuşmaya ve dövüşmeye. :oleyo2:

İyi tespitler. Peki ya görünmez kızımız? :oleyo2:
Ahahah öyleydi valla. :D Neyse ki sorunları bir nebze olsun da çözüldü. Artık çocuk Bakugo'nun arkasından koşan Çocuk Midoriya flashback'i görmekten kurtulduk. :D
Mangaka, görünmez kızımız nasıl olsa görünmez diyerekten onu pek göstermiyor. O yüzden nasıl bir karakteri var tam emin değilim. Belki de sıradan bir karakter olursanız; kahramanların arasında yok muamelesi görürsünüz demek istemiştir mangakamız. :oleyo:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık