Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Boku no Hero Academia

Bu Mirio kesinlikle Portgas D. Ace ile aynı kaderi paylaşacak. Herkesin gözü önünde Shie Hassai (yakuza) tarafından öldürülecek. Ben şahsen kötüler birliğinin öldüreceğini düşünmüyorum. Onlar geri planda durup bu kargaşadan büyük bir pay kapmaya ve organizasyonunu güçlendirmeye çalışacaklardır.

Bakugou'nun geçici işlerde çalışıp kirishimanın gece görüşü zımbırtısını ödediğine dair mini seri varmış. Benim bulduğum twitter linkinde yazılar okunmuyor bulan olursa atsın merak ettim.
bakugouyu sevmem ama komiktir muhtemelen

Serinin güç seviyesi düşük sayılır, tutacağını sanmam. One for all'dan başka bütün güçlerin fazla kullanıldığında ortaya çıkan bir dezavantajı var.
E tamam bence böylesi çok daha iyi. Bu seride en çok sevdiğim şey karakterlerin güçlerini, kişilik özelliklerini, başka güçler karşısındaki zayıflıklarını ve diğer kişilerin güçleriyle olan uyumlarını yani hangi tür güçlerin nasıl kombine edileceği diğer serilere göre çok daha kesin tahminler yürütebiliyorsun.
Mesela 3 vs 3 olsa Op'ta şu şunu alır sonra diğerine yardıma gider demekten öteye gidemiyorsun ama burada tam bir ekip çalışmasını senaryo edebilirsin. Serinin güç seviyesi Db, Naruto, Op gibi çok uçuk olmadığı için de daha sağlıklı yorumlar ortaya çıkar bence.

E tamam bence böylesi çok daha iyi. Bu seride en çok sevdiğim şey karakterlerin güçlerini, kişilik özelliklerini, başka güçler karşısındaki zayıflıklarını ve diğer kişilerin güçleriyle olan uyumlarını yani hangi tür güçlerin nasıl kombine edileceği diğer serilere göre çok daha kesin tahminler yürütebiliyorsun.
Mesela 3 vs 3 olsa Op'ta şu şunu alır sonra diğerine yardıma gider demekten öteye gidemiyorsun ama burada tam bir ekip çalışmasını senaryo edebilirsin. Serinin güç seviyesi Db, Naruto, Op gibi çok uçuk olmadığı için de daha sağlıklı yorumlar ortaya çıkar bence.
Orası öyle. Ama bu tür vs konularına pek uygun değil demek istemiştim.
Mesela Uraraka ile seri dışında kim vs atabilir ki? benzer güçleri olan biri bile yok. Serinin orjinalliği bir yana bu tür sohbetlere pek uygun değil bana kalırsa. Ha biz tartışırız bizden kaçmaz bizi kesseler acımaz diyorsanız memnun olur katılırım o ayrı :D

Yukarıda serinin güç seviyesi op'ten falan düşük muhabbeti dönmüş te, daha çok güçlü kişiler hakkında pek bir şey görmediğimizden bence o. Ya da pek fazla kişiyi görmediğimizden dersem daha doğru olur sanırım. All Might konusunda mesela. One Piece'de olsa yonkou'lar hariç kimse bunu yenemezdi sanırım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık