Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

[Tanıtım] Boku no Hero Academia (Spoiler)

'Manga Tanıtım - Sohbet' forumunda twei tarafından 27 Haz 2016 tarihinde açılan konu

1. Deku Boku no Hero Academia Fanları Derneği Başkanı

Deku (Boku no Hero Academia Fanları Derneği Başkanı)
    Mesaj Sayısı 4,621
    Üyelik Tarihi25 Oca 2015
    Bizim Deku tekler bunu xD .

Sezon bitince mangaya geç. Şu aralar eski tadına ulaştı.

2. serimu D.'nin hası Ace

serimu (D.'nin hası Ace)
    Mesaj Sayısı 2,022
    Üyelik Tarihi4 Şub 2015
    Ona ne suphe. Deku istese Endeavor'u da tekler. Vucudundaki asil DNA bunu mumkun kiliyor.
    3.sezon bitecegi zaman mangaya gecmeyi dusunuyorum zaten. Arada google gorsellerden taratip ufak spolar yiyorum. Bircok karakter katilmis karga burun falan. İple cekiyorum o bolumlere gelmeyi :D

3. Bilture19 İflah olmaz bir Karasakal aşığı

Bilture19 (İflah olmaz bir Karasakal aşığı)
    Mesaj Sayısı 34
    Üyelik Tarihi17 Ağu 2018
    Karga burun dediğin yani Overhaul(en sevdiğin villainlardandır) en geç bu sezon finali gözükecek ve 4.sezonun büyük ihtimal 17-18 bölümü Overhaul ile geçecek. Ayrıca birkaç hafta önce karakterin arkaplan müziği de yayımlandı mutlaka bakmanı isterim

1-Evet All Might da eskiden quirksizdi.
    2-Babası hiç görülmedi hatta sadece ilk bölümde adı geçti. Sürekli iş seyahitinde olduğu söyleniyor.
    3-O konuda farklı teoriler var. Mesela biri Midoriya hastaneye gittiğinde doktorun yalan sölyediği ve All for One bir şekilde Midoriya'nın gücünü alması gibi. Araştırırsan denk gelirsin.
    4-İlk 10'da yer edinemez hatta bahsi bile geçemez malesef çünkü Top 10 sadece güce göre değil ne kadar popüler olduğuna da bağlı. Aizawa da pek popüler takılmayı sevmeyen bir tip olduğu için giremez.
    5-Kaslı formun All Might'ın asıl quirki olduğunu söyleyen de var(Midoriya'ya aynı şey olmadığı için) ama işin aslı bilinmiyor.
    6-All for One'ın gücünü zaten quirk sahibi birine verirsen kullanış açısından çok faydalı olur. Onun dışında All Might'ın %100lük yumruğu ile Midoriya'nın %100lük yumruğu arasında pek fark olduğunu sanmıyorum

Etrafta binalar ve insanlar olduğu için Endeavor ateşini tam güçte kullanamıyordu. Kendini High End'e ısırttı bu sayede kaçmasını önledi ve Hawks da kanatlarıyla bu ikisini zarar veremeyecekleri bir yüksekliğe çıkardı. Bu sayede Endeavor da High End kendini iyileştiremedeniyileştirmesine fırsat vermeden yaktı

Moderatör tarafından düzenlendi: 3 Eyl 2018
  4. serimu D.'nin hası Ace

serimu (D.'nin hası Ace)
    Mesaj Sayısı 2,022
    Üyelik Tarihi4 Şub 2015
    Bu serinin adam akilli villaine ihtiyaci vardi. Tomura ergeni beni uyuz ediyordu eger dedigin gibiyse cok iyi olmus. Eve varinca bakarim sagol :)

5. Bilture19 İflah olmaz bir Karasakal aşığı

Bilture19 (İflah olmaz bir Karasakal aşığı)
    Mesaj Sayısı 34
    Üyelik Tarihi17 Ağu 2018
    Tomura çok ergen triplerine girse de 4.sezonun sonuna doğru var olan potansiyelini iyice kullanmaya başlıyor. Bundan birkaç sene sonra mükemmel bir villain olabilir ama evet şu an yeterli değil.

6. Mesaj Sayısı 1,206
    Üyelik Tarihi16 Şub 2017
    Eyvallah hocam sağ olasın.

7. Popsicle Üye

Popsicle (Üye)
    Mesaj Sayısı 468
    Üyelik Tarihi20 Ağu 2017
    Deku bir an evvel şu yeni kazandığı power up ı sergilesin çatlayacam yoksa :D

Mangaka çok acele ettirmiyor bilerek. Sınıf arkadaşları ve okuldaki çocuklarla aralarındaki farkı hemen açmak istemiyor. Yoksa Deku zaten özgünlüğün zirvesi :D

8. Deku Boku no Hero Academia Fanları Derneği Başkanı

Mesaj Sayısı 4,621
    Üyelik Tarihi25 Oca 2015
  9. Deku Boku no Hero Academia Fanları Derneği Başkanı

Mesaj Sayısı 4,621
    Üyelik Tarihi25 Oca 2015
    https://readms.net/r/my_hero_academia/198/5343/1

Şu konuya biraz ilgi gösterin la . :D Konuşasım geldi. Gerçi son 2 bölümü anlamadım. :oops:

Aşağıya da bir sahne bırakayım.

Ochako, Midoriya'yı seviyor. :D Bunun için izlemiyorum tabii. Ama içimde bir yerlerde bir kiralık aşk seyircisi var. :D

10. Veritas Üye

Veritas (Üye)
    Mesaj Sayısı 1,585
    Üyelik Tarihi14 Kas 2009
    Ben de kimse yazmıyor diye gelmiyorum tek başıma takılmayayım diye :D

Bu kızın en çok bakugou ile olan muhabbetini seviyorum. Fanartlar var birbirlerine hareket çekiyorlar tam o tür biri.

Bu arada mangadaki en sevdiğim etkileşimler class A ve B karşılaşmaları o yüzden şu bölümler herhangi bir şekilde kesilmezde sonuna kadar izleriz umarım.

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık