Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Boku no Hero Academia

Bu mangaka acımıyor la süper kahramanlara. Resmen yerin dibine soktu herifleri. Noumu gelir döver Endeavour'u, AFO gelir All Might perte çıkar, Kampı basarlar Bakugo'yu alıp kaçarlar. :(
Shounen kalitesini buna kadar düşürdüler.Nereden nereye...

Yahu saçma sapan süper kahraman filmleri yaptığınız yetmedi birde mangaya mı koydunuz süper kahramanları.Milletin kusma noktasına gelmesi lazım normalde ama mideler sağlam sanırım.
Zorla mı izletiyorlar arkadaşım? :S

190 neden çıkmadı? Bu hafta ara mı vardı yoksa?

Yahu saçma sapan süper kahraman filmleri yaptığınız yetmedi birde mangaya mı koydunuz süper kahramanları.Milletin kusma noktasına gelmesi lazım normalde ama mideler sağlam sanırım.
Günümüzdeki animeler eskisi gibi değil cidden. Son 4-5 senedir; senede izlenebilecek 2-3 anime bile çıkmayabiliyor. Yine de bu seri, günümüzün gereksiz animelerine kıyasla gayet de iyi bence. Tabi,iyi olduğu için mi tutuyor yoksa diğerleri kötü olduğu için mi tutuyor tartışılır.

https://twitter.com/aitaikimochii şu hesap röportaja dair bir şeyler çevirmiş.
Son kısım düzeltilmiş: Horikoshi: Yes, the events of the movie happen before the battle with All For One, so I want everyone to be able to watch and look forward to this since you will never see THEIR DUO MOVE in the manga.

Röportajın tamamı: https://natalie.mu/comic/pp/heroaca/page/3

Google Translate ile çevrilip bakılabilir. :oleyo:

Not: Ben okumadım. Meraklısı varsa diye atıyorum.

Edit: Kendisi bol bol şey çevirmiş, onu fark ettim. Geçmişe yönelik çevirileri de bir yerde toplamış sanırım. Şöyle bırakayım:
https://twitter.com/i/moments/975760508916678658

Luffy fanları sever bu seriyi izlesinler.
Bi yeşil kafa var bide bunun hoca'sı evrenin tanrıları 2'si.
Diğer karekterler fıs boş işe yaramaz.

Bence sen süperkahramanlardan sıkılmışsın :D
Seri fena değil gene. Hele Shounen kalitesini yine kendi elleriyle öldürdüklerini "çabuk bitir", "göğüs elleme şakası yap" düşünürsen bu seri onlardan çok daha iyi konumda. Gerçekten kaliteli olanlarda çok fazla askıda kalıyor. Gerçekten iyi yapanlarda memnun etmezki yine "A vs B" ye döner mesele. Bu seride one piece'ten istenen aksiyonda var mesela.

Ha bütün bunlara rağmen sadece sevmiyorum deyip çekilebilirsin tabii ona lafım yok ama bu yorum üstünden herkese içimi dökmek istedim :D

Soru: Hirokoshi, filmin yaratıcısı ve danışmanısın. Tam olarak ne üzerinde çalıştın?
Cevap: David ve Melissa'nın dizaynı, filmin temasında ne yapmak istediğim, karakterlerin ne yapmasını istediğim gibi pek çok şey üzerinde çalıştım ve bunu, yönetmen Nagasaki ve film ekibiyle beraber iyice konuştuk.

Soru: Film ekibindekiler sana ne gibi sorular sordular?
Cevap: İlk taslakta tartışılmadı; fakat Deku'nun hikayede gerçekten elinden geleni yapmasını istedim. Ayrıca Boku no Hero Academia hakkında bilgisi olmayan insanların da eğlenmesini istedim. Bu bir film olduğundan, Deku ve diğerlerinin farklı bir lokasyona gitmesine izin verdim. (Burada gülüyormuş)

Soru: Fragmanda, onların dövüşlerine dair sahneler var ve animasyon gerçekten iyi!
Cevap: Evet, açıkçası filmin bitmiş halini ben de henüz görmedim; fakat kısa sahnelerden gördüğüm kadarıyla karakterlerin hareketleri muhteşem. Umarım herkes sinemalarda izler! All Might ve Deku arasındaki mangaya girmeyen/mangaya dönüşmeyen/mangada olmayan(artık her neyse) sahneler ayrıca ilgi konusu.

Soru: Bu; All Might mangada güçlerini kaybetmeden önce yaşandığından; onun deku ile birlikte savaşması/hareket etmesi artık mangada çizemeyeceğin bir şey.
Cevap: Evet, filmdeki olaylar All For One ile olan savaştan önce gerçekleşiyor. Bu yüzden herkesin bunu izlemesini ve dört gözle beklemesini istiyorum çünkü onların ortak hareket etmesini asla mangada göremeyeceksiniz.

Not: Translate'den çok hafif bir tık daha iyi çeviridir. Yanlış çevrilmiş şeyler olabilir. Yatırım tavsiyesi değildir. Özellikle power move, duo move gibi şeylerde error verip kafama göre çevirdim. :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık