Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Boku no Hero Academia

Ama zaten daha ilk bölümden söylemediler'mi, deku'nun all might'ı geçiceğini.

Ama bu tüm kullanıcıların benliğini kullanması aşırı OP oldu ona katılıyorum
one for all kullanıcısının diğer kullanıcıların güçlerine erişmesi zaten doğuşunun all for one üzerinden gerçekleşmesi ile açıklanabilir bişey. onun dışında eskiye oranla şu anda deku ve arkadaşları diğer tüm ofa kullanıcısı ve arkadaşlarından daha büyük ve yıkıcı sorunlarla karşılaşacaklar bu belli. çünkü all for one yek gücüne güvenen biri olmaktan çıktı, artık toplumun sorunlarından doğan çok daha yıkıcı bireyleri bünyesinde barındırmaya başladı. all for one bile birlikten kuvvet doğar mottosunu uyguluyorsa orda bir yenilik gerekir, düşmana dönüşme gerekir. dekuya olan da bu, düşman nasıl birlikten etkilenip birlik biriktirerek güçlendiyse one for all da düşmanın zamanında güçlendiği gibi benlik biriktirerek güçlenencek.

Deku'nun çeşit çeşit güce sahip olması soğuttu açıkçası. Benim için seriden soğuma anı Midoriya'nın siyah kamçıyı kullanması.

Luffy de gear filan çıkardı ama bu meyvesinin sınırları dahilinde oldu. Şimdi All Might adam değil mi niye ona vermediler bunları?

Bizim animenin her yere efektler koyması gibi bir şey daha fazla olunca daha iyi olur mantığı var sanırım.

Deku'nun çeşit çeşit güce sahip olması soğuttu açıkçası. Benim için seriden soğuma anı Midoriya'nın siyah kamçıyı kullanması.

Luffy de gear filan çıkardı ama bu meyvesinin sınırları dahilinde oldu. Şimdi All Might adam değil mi niye ona vermediler bunları?

Bizim animenin her yere efektler koyması gibi bir şey daha fazla olunca daha iyi olur mantığı var sanırım.
klasik tekrar doğdukça(reankernasyon) gücün büyümesi ve ana karaktere güç vermesi olayı eskidir.eski kullanıcıların güçlerinin yeni gelene verilmesi çinli eserlerden kopya sanırım yada büyük ihtimal abd çizgi romanlarından araklamadır.

Hala sevişmedi mi Siyah Naruto ve Yeşil Sasuke?
ee...araman lazım...kesin bulursun.

klasik tekrar doğdukça(reankernasyon) gücün büyümesi ve ana karaktere güç vermesi olayı eskidir.eski kullanıcıların güçlerinin yeni gelene verilmesi çinli eserlerden kopya sanırım yada büyük ihtimal abd çizgi romanlarından araklamadır.

ee...araman lazım...kesin bulursun.
Benim klişelere bakış açım sürekli değişir. Bazen hoşlanır devam ederim bazen tersi olur. Bu sefer ki soğuttu beni. Ne güzel ben tekmelerle dövüşeceğim demişti. Şimdi bunlar rahatsız ediyor. Deku kahramanlık içinde olduğu için All Might'ı etkiledi ve özgünlüğünü aldı oraya kadar tamam. Ama fazlası da sıkıyor hatta Bakugo'ya üzülmeye bile başlıyorum. xd

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık