Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Boku no Hero Academia

Şu sahne üçüncü sezonda gelir mi acaba? Keşke daha erken başlasaymışım. Bölümleri okudukça geç başladığım için pişmanlık duyuyorum. :(

Şu sahne üçüncü sezonda gelir mi acaba? Keşke daha erken başlasaymışım. Bölümleri okudukça geç başladığım için pişmanlık duyuyorum. :(

Yeni sezonu kaç bölüm yapacaklarına bağlı. 12 yaparlarsa yetişmez. Ama bu sezonki gibi 24 bölüm olursa final bunla olur.

Bu arada Boku no Hero Academia severler derneğine hoşgeldin. :S

Kendine has çizimleri var serinin. Benim özellik All Might çizimleri çok hoşuma gitti. Güçleri de iyi işliyor. Kötülerin çizimleri çok iyi. Potansiyeli olan bir seri.:D

Ana karakter ile alakalı bir gizem var. Bence ilerde kendine has bir özelliği çıkacak. O özellik ile birimiz hepimiz içini de farklı bir yere taşıyacaktır.:D Fakat ana karakteri fazla sevmedim. Bu kadar özgüven eksikliği fazla.:D

Ama gelişiyor gibi. Hala daha üstünde var ezikliği ama atlatacak gibi duruyor.

Perşembe günü bölüm çıkıyor. Cumartesi gibi Türkçesi.
Teşekkür ederim. Bu arada mangadan bahsediyoruz değil mi? :D

Yeni sezonu kaç bölüm yapacaklarına bağlı. 12 yaparlarsa yetişmez. Ama bu sezonki gibi 24 bölüm olursa final bunla olur.

Bu arada Boku no Hero Academia severler derneğine hoşgeldin. :S
Kahraman katili kısımlarını ve sonraki birkaç bölümü bu sezon bitirirler gibi. Kamp,kurtarma operasyonu ve büyük dövüş de sonraki sezona saklanır. Şaka maka 3. Sezonu ortalığı yakıp geçer öyle olursa. :D

Hoşbuldum. Potansiyeli yüksek bir seri. 400-500 leri görebilir. Yalnız kamp sırasında İzuku'ya mantık dışı bir power up verdiler gözümden kaçmadı değil. Neyse ki aynı olay bir daha olmadı. :D

Son düzenleme:
Üçüncü sezon henüz duyurulmadı diye biliyorum. Bu sezon 24 bölüm sürecek ama.
Ben 2.sezondan bahsediyorsun sanmıştım. :D

Kendine has çizimleri var serinin. Benim özellik All Might çizimleri çok hoşuma gitti. Güçleri de iyi işliyor. Kötülerin çizimleri çok iyi. Potansiyeli olan bir seri.:D

Ana karakter ile alakalı bir gizem var. Bence ilerde kendine has bir özelliği çıkacak. O özellik ile birimiz hepimiz içini de farklı bir yere taşıyacaktır.:D Fakat ana karakteri fazla sevmedim. Bu kadar özgüven eksikliği fazla.:D

Ama gelişiyor gibi. Hala daha üstünde var ezikliği ama atlatacak gibi duruyor.
Midoriya'nın tuhaf bi psikopatlığı var, o hoşuma gidiyor. Klasik arkadaşlık, özgürlük vs. muhabbetlerini yapmıyor, içinden geldiği gibi davranıyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık