Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

[Tanıtım] Boku no Hero Academia (Spoiler)

'Manga Tanıtım - Sohbet' forumunda twei tarafından 27 Haz 2016 tarihinde açılan konu

1. Bilture19 İflah olmaz bir Karasakal ve Zeke aşığı.

Bilture19 (İflah olmaz bir Karasakal ve Zeke aşığı.)
    Mesaj Sayısı 587
    Üyelik Tarihi17 Ağu 2018
    Neyse şu serideki en büyük potansiyel olarak gördüğüm Shigaraki'nin gelişmesi mutlu ediyor. Anlaşılan Horikoshi kahramanlarla beraber villainların da p-up almasını istiyor. Bu gayet güzel bence shonen tarzı için. Malum çok sık rastlanmaz,genelde savaşın ortasında BAM diye p-up alır antagonist,böyle geliştiklerini görmek çok hoşuma gitti. Midoriya'ya vahiy olarak inecek olan diğer 7 güçten sonra Villain ekibinin de güçlenmesi zorunluydu zaten.

2. Eric Cartman Sanji fanı isen gel beri.

Eric Cartman (Sanji fanı isen gel beri.)
    Mesaj Sayısı 6,019
    Üyelik Tarihi25 Oca 2015
    Bana temelsiz geldi @Bilture19 un dediği gibi. Evet bir shounen klasiği aslında bu ama yine de bu diğerlerine oranla daha bir rahatsızlık verdi bana.

3. Eric Cartman Sanji fanı isen gel beri.

Eric Cartman (Sanji fanı isen gel beri.)
    Mesaj Sayısı 6,019
    Üyelik Tarihi25 Oca 2015
    228 spoiler

Dabi and Hood-guy clash against each other.
    Hood-guy trained his/her quirk non-stop and even left school to have more time to train his/her quirk.
    Twice finds Toga.
    Tomoyasu, the IT company leader, wants Twice to join the MLA.
    His quirk allows him to turn anything the size of a human into a puppet.

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık