Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Boku no Hero Academia

Ben kötüleri okumayı daha çok sevdim :d Shigaraki baya baya dağıtıyor etrafı. Aslında şaşırmamak lazım yanlış hatırlamıyorsam 2 aydır gigantomachiya ile savaşıyordu sonuçta. Birde tekrar okuyunca dikkat ettim Himiko'nun yeniden sana yaklaştım dediği kişi kim acaba. Muhtemelen ilk öldürdüğü kişi falandır.

Son düzenleme:
Nickimi Izuku Midoriya ve Deku yapacak kadar fanı olduğum seriden 10 bölümde soğutmayı başarabildin; helal olsun sana mangaka. Hem şu Midoriya'ya bildiğin tepeden inen güç diğer yandan kötülerin uzayan dövüşü bezdirdi beni. :( Hadi dövüş bitince topluca okuruz onu geç ama Midoriya'nınki affedilemez. All Might bugüne kadar yumruğu vura vura geldi o noktaya şimdi renk katacağım diye aynı özgünlükten farklı güçler yumurtlaması da ne demek? :artiz:

Nickimi Izuku Midoriya ve Deku yapacak kadar fanı olduğum seriden 10 bölümde soğutmayı başarabildin; helal olsun sana mangaka. Hem şu Midoriya'ya bildiğin tepeden inen güç diğer yandan kötülerin uzayan dövüşü bezdirdi beni. :( Hadi dövüş bitince topluca okuruz onu geç ama Midoriya'nınki affedilemez. All Might bugüne kadar yumruğu vura vura geldi o noktaya şimdi renk katacağım diye aynı özgünlükten farklı güçler yumurtlaması da ne demek? :artiz:
Deku ana karakter All Might değil, Deku'da açığa çıkmayacaktı da bende mi çıkacaktı kardeş :S şonen bu ne bekli10

Ana karakter de olsa bak sadece One for All bile Deku'ya neler çektirdi, bi de bunların hepsinin ayrı ayrı dezavantajları olacak işte. Böyle olunca da tepeden inen değil yine çalışarak kendinin yapacak güçleri. Güçlerin sahipleri de ayrıca eğitecek falan işte tam şonen.

Ben all for one ın teması olan paylaşımın diğer güçleri de taşımasını hoş bulmaya başladım, bence güzel konsept.

Ben bu all might özgünlüğün geçmişini midoriya'ya anlatırken bu tarz bir şey bekliyordum o yüzden yadırgamadım.

O olay saçma evet. Ben All Might gücü ilk anlattığı anda "Kristalleşerek büyüyen bir güç" dediğinde fark ettim,başka güçler de açığa çıkacak. Ama bunun sadece Midoriya'da ortaya çıkması saçma,olması değil. All Might'ın "Bak evlat ilerde bu tarz bir güç ortaya çıkabilir dikkat et o zaman" demesi falan gerekirdi. Hani senden önce 8 kişi kullanmış bu gücü,hiçbiri mi veliahtına bunun olduğundan bahsetmedi?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık