Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] Bogard

Seride oldukça geri planda kalan, bana göre çok güçlü biri olan Bogart'ı ele almayı düşündüm.

İlk olarak bu arkadaşı Garp'ın yanında gördük, sonradan da Garp'ın sağ kolu olduğunu öğrendik. Coby'nin hikayesinde onu ve kankası Helmeppo'yu kılıç tekniklerine eğittiğine şahit olduk. Yine de gücüne dair tahminlerimiz yoktu.

Strong World öncesi çıkan Episode 0'da, yine Garp'ın yanında o vardı ve Roger ile kapışmaya gidiyorlardı. Ancak hala rütbesine ve gücüne dair bir bilgimiz yoktu.

Daha sonra One Piece Film Z için Denizciler'in Denizciler'e ilk girdikleri hallerinin verildiği sayfada gördük kendisini. İlk kez gözleri de o zaman gösterildi.

Kendisi ünlü aktör Humprey Bogart'tan esinlenilmiş biri.

Animede gösterilmeyen ve çok teknik bir kesişin sahibi de kendisidir. Daha önce seride emsalini görmediğimiz bir şekilde, anlık ve çoklu bir saldırı yapıyor.

Ben şahsen eskiden bu adamın Rayleigh ile savaştığını düşünüyorum. Vista'dan da güçlü olduğunu varsayıyorum.

Sizin görüşlerinizi de alalım.

Garp'ın sağ kolu olacak adam tabi ki güçlüdür ama ne Vista'dan güçlüdür bana göre ne de Rayleigh ile savaşabilmiştir.

Garpın sağ kolu boş birşey değildir heralde.özellikle mangaka bu adamı ünlü birinden esinlenip yapmışsa belli bir sevyenin üstündedir.rütbesi ne olursa olsun ben aldırış etmiyorum.çünkü garp potansiyeli görmediği kimseyi yanına almaz.garp sözde vice admiral(amirallik teklifini kaç kere geri çevirmiş ama olsun)olmasına rağmen Roger-Wb sevyesinde adamsa bogartta en az vista ayarıdır.(ben nasıl ki zoro ve tashigi arasındaki güç sevyesi nde fark varsa Raysan ve bogart arasında da öyledir.raysan yonkou ayarında iken bizim bogartta az vistadan üstün olsun)

Yıllardır denizcilerde,roger WB hepsini görmüş.Garp ın sağkolu adamda b.haki vardır.Garp her ne kadar emekli tarzı yaşasa'da bu adam hala aktiftir.En azından coby ye eğitim verir.

Belki de 2 yıl sonra amiral olmuştur :)
Bence de çok güçlü biri gibi sonuçta Roger döneminden beridir Garp'ın sağ kolu böyle bi adamın seviyesi illaki yüksektir. Raylaigh'le savaşmış olma ihtimalleride yüksek, sonuçta Garp Roger'la dövüşürken Roger'ın tayfası armut toplamıcak illaki onların seviyesinde yada onların seviyesine yakın birileri vardır Garp'ın yanında

garp korsanlar kralıyla aşık atabilmiş birisi doğal olarak sag koluda en az korsan kralın sag koluyla başedebilicek birisi olmalıdır(yener yenemez orası ayrı ama en azından durdurabilir). sana katılıyorum

keşke yeni amirallerden birisi bu adam olsa... denizciler oyle kökten vahşet saçan bir topluluk olmakdan çıkardı akainu gibi kizaru gibi acımasız adamlarla doldu taşıyor denizciler.

SS'le geçenlerde bogart'ın amirallik ihtimalinden bahsediyoduk. Adam 200 senedir garp'ın yancısı. Coby bile 2.5 senede ne hale geldi. Bogart mantıken amiral seviyesindedir. Ama garp koramiralken onu çiğneyip amiral olmamıştır. Garp emekli olduktan sonra amiralliğe terfi ettiğini düşünüyorum. Luffy'nin kapışamayacağı, yaklaşmaktan korkacağı bi amiral olmalı. Kizaru ve akainu haki bildikten ve ana karakter toripiliyle haki seviyesi denilen saçmalığı en üst seviyeye taşıma garantisi olması logia'ların anlamsız meyveler olmasını sağlayacak. Mihawk gibi üst düzey bi kılıç ustası olursa luffy yaklaşamaz yanına.

SS'le geçenlerde bogart'ın amirallik ihtimalinden bahsediyoduk. Adam 200 senedir garp'ın yancısı. Coby bile 2.5 senede ne hale geldi. Bogart mantıken amiral seviyesindedir. Ama garp koramiralken onu çiğneyip amiral olmamıştır. Garp emekli olduktan sonra amiralliğe terfi ettiğini düşünüyorum. Luffy'nin kapışamayacağı, yaklaşmaktan korkacağı bi amiral olmalı. Kizaru ve akainu haki bildikten ve ana karakter toripiliyle haki seviyesi denilen saçmalığı en üst seviyeye taşıma garantisi olması logia'ların anlamsız meyveler olmasını sağlayacak. Mihawk gibi üst düzey bi kılıç ustası olursa luffy yaklaşamaz yanına.
Yazının tamamı benim düşüncelerimle aynısını taşıyor,fakat şu kalınlaştırdığım yere özellikle katılıyorum.

Ray-sanın ayarındadır bence bu adam ve hatta başabaş kapışmışlardır gibime geliyor.Çok belli bir yarası da yok.Sağlam karekter umarım ilerde daha aktif bir şekilde görürüz.Konu iyi olmuş hakketten bence bilmeyen birçok insan vardı ve öğrendi.

roger - garp
rayleigh - bogart

luffy - smoka
zoro - tashigi

burdan yola çıkarsak tashiginin ne kadar ezik olduğunu ve zoronun muhtemelen sadece aurası ile bile dövebileceği bir karakter. Bogart da rayleigh karşısında böyle kalabilir. Ama sanmıyorum. O kesişi yapabilen bir kılıç ustası rayleigh ayarında biri olabilir.
sana katılıyorum... yada oyle olsa iyi olurdu.. çünkü ona benzer bi kesişi mihawk buggye atmıştı.....

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık