Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Boardwalk Empire (2010-2014)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 0 0.0%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    0

Yayınlayan Kanal: HBO
Sezon Sayısı: 5
IMDb Puanı: 8.6
Türü: Suç, Dram
Durumu: Tamamlandı
Baş Roller: Steve Buscemi, Kelly Macdonald, Michael Shannon

"Broadwalk Empire", 1920-1933 yılları arasında ABD'de tüketime yönelik içki satışının, üretiminin ve dağıtımının yasak olduğu "İçki Yasağı Yasası" döneminde gangsterler ve politikacılar arasındaki karmaşık ilişkileri konu almaktadır.

Moderatör tarafında düzenlendi:
2 sezon izledim çok kaliteli bir diziydi. Diziyi bırakma sebebim sevdiğim bir karakterin diziden ayrılmasıydı. Kalitesini de bozmuyor dizi bildiğim kadarıyla. O yüzden tavsiye edebilirim.

1.sezonda 4-5 bölüm izleyip bırakmıştım , çok ağır gelmişti dizi. İşler biraz azalınca sakin kafayla oturup izlemeye devam edeceğim.

İlk başladığımda dizi beni biraz sıkmıştı.Bu dönemi ele alan yapımlar bu kadar gerçekçi çekilmediği için muhtemelen.Modern insana göre o zamanın şartlarında yaşamak inanın zor gelir diziyi izlediyseniz hayatları hiç renkli değil o çağda şimdiye göre.Daha sonra alıştıkça tadını aldım oyuncuların her biri özenle seçilmiş.Özellikle üçüncü sezon müthişti.Son sezonda Nucky ile ilgili beğenmediğim bir nokta oldu onun dışında zaman zaman temposunu kaybetse de dizi harikaydı kaliteli bir işti.İlk bölümü Scorsese’nin yönetmesinden ne geleceği belliydi aslında.( Keşke tüm bölümleri yönetseydi. xD )
Richard Harrow'a oy vermeyen bu diziyi boşa izlemiş demektir. Ayrıca ankette Gyp Rosetti'nin olmaması üzücü.
İnanılmaz bir karakter yaratmışlar inanılmaz oynamış dizi boyunca hayranlıkla izledim.Kim bu adam diye bakayım dedim bu kadar başarılı olmasına hiç şaşırmadım.Efsane yönetmen John Huston’ın torunuymuş bu arkadaş annesi de oyuncu zaten aileden sinemada derin kökenleri var.Üçüncü sezonda çılgın attı ekran başında coştum valla.Sonra adamı nerflemişler bildiğin sakatlanana kadar da ne Nucky’e karşı koymuşlar ne de adamı yapmışlar.Çünkü dengeleri değiştirirdi. :) Üçüncü sezonda bence italyan mafyası Nucky’i rahat harcardı orada senaryo kendini çok belli ediyor adamların ordusu var ellerinden canlı kurtuldu en başta.

İlk başladığımda dizi beni biraz sıkmıştı.Bu dönemi ele alan yapımlar bu kadar gerçekçi çekilmediği için muhtemelen.Modern insana göre o zamanın şartlarında yaşamak inanın zor gelir diziyi izlediyseniz hayatları hiç renkli değil o çağda şimdiye göre.Daha sonra alıştıkça tadını aldım oyuncuların her biri özenle seçilmiş.Özellikle üçüncü sezon müthişti.Son sezonda Nucky ile ilgili beğenmediğim bir nokta oldu onun dışında zaman zaman temposunu kaybetse de dizi harikaydı kaliteli bir işti.İlk bölümü Scorsese’nin yönetmesinden ne geleceği belliydi aslında.( Keşke tüm bölümleri yönetseydi. xD )
İnanılmaz bir karakter yaratmışlar inanılmaz oynamış dizi boyunca hayranlıkla izledim.Kim bu adam diye bakayım dedim bu kadar başarılı olmasına hiç şaşırmadım.Efsane yönetmen John Huston’ın torunuymuş bu arkadaş annesi de oyuncu zaten aileden sinemada derin kökenleri var.Üçüncü sezonda çılgın attı ekran başında coştum valla.Sonra adamı nerflemişler bildiğin sakatlanana kadar da ne Nucky’e karşı koymuşlar ne de adamı yapmışlar.Çünkü dengeleri değiştirirdi. :) Üçüncü sezonda bence italyan mafyası Nucky’i rahat harcardı orada senaryo kendini çok belli ediyor adamların ordusu var ellerinden canlı kurtuldu en başta.
Richard Harrow ve Chalky White diziyi taşıyor, Nucky falan hikaye kalıyor bunların yanında. Richard zaten bayağı yakışıklı bir adam, yüzünün yarısı yokken bile kötü görünmüyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık