Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Boa Hancock

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 229 76.6%
  • Sevmem

Kullanılan: 70 23.4%

• Kullanılan toplam oy
    299
beyler bu aralar bana luffye benziosun diolar şimdiden diim

çağdaş kardeşim hayal aleminde yaşama hancock benim gibi insanları seviyor bi de senin deil benim hancock um __!__

bak bi daha hancockum dersen sonun genc osman gibi olur ...,

Invictus bu arada raslan yazıo canım orada

Sendemi bürütüs.Ölene kadar bi F bi hancock ikisinden başkasını tanımam.Hancock'umHancock'umHancock'umHancock'umHancock'umHancock'umHancock'umHancock'umHancock'umHancock'umHancock'umHancock'umHancock'umHancock'umHancock'umHancock'umHancock'umHancock'umHancock'umHancock'umHancock'umHancock'umHancock'umHancock'umHancock'umHancock'umHancock'umHancock'umHancock'umHancock'umHancock'umHancock'umHancock'umHancock'umHancock'umHancock'umHancock'umHancock'umHancock'um
Yeterlimi...
hayır benim gibi kalbine yazcan hacı ole boşa deil

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cagdas bana bir şey diyemiyor... Ne güzel ya...

Bu hatun aşık olduktan sonra Luffy'i daha bırakmaz gibi görünüyo. Bana kalırsa şok bi şekilde ölüp sevenlerini üzmesi yakındır :/
Sanmam... Öldürmezler yani...

Banada kıyamazlar gibi geliyo ama Luffy'den ayrılması veya tayfaya katılması çok zor ihtimaller sanki
Öyle zaten... Kaptandan daha güçlü biri olmaması lazım tayfada...

Haklısın umarım Oda amca uygun bi çözüm bulur bu konuda :)
O adam zaten One Piece'in sonunu yazmıştır...

Luffy şuanda bile hancock'u luccide olduğu gibi kendide biterek yenebilir.Hanacock'un meyvesi luffy'e işlemiyo haki gücü desen luffy'nin daha büyük ama haberi yok.Hancock sadece haki'siyle saldıracak luffy'de gear'larla en kötü ihtimalle başa baş bi mücadele olur.Tabi savaştan sonra luffy haki'yi öğrenirse hancock'tan çok daha güçlü olacak girmemesi içinde bi sebep kalmaz...
Çok hayal kuruyorsun... Sence sadece taşa çevirebildiği için mi kendisine bu kadar saygı duyuluyor... Hancock çok güçlü... Lucci'den bile...

Son düzenleme:
Adam tayfanını yırta yırta yendiği Pasifista'ları arka arkaya koyarak yendi be kardşim Lucci'de kim Hancock'un yanında yani bir de o elini öpüp silah gibi bir şey fırlatmıştı Luffy'ye ilk karşılaşmalarında işlemişti o sadece onun Işın saldırısı işlemiyor ona
işte bu belli değil acaba sadece o saldırılarımı etkilemiyor

Hancock'un meyve gücü taşlaştırma luffy malı lastik olduğundan taşlaşmıyo.Meyve özelliğini kullanamaz sadece hakisi kalır.Pacifista'ları yendi çünkü pacifistalar hem taşlaşabilir hemde hakiyle koydumu devirir.Ama luffy de aynı şey geçerli değil.Hancock'un hakisi garp'ın seviyesinde değilse.Luffy her türlü yenecektir.Gerçi hancock'umun ne kadar dayanıklı olduğunu bilmiyoruz ama luffyden fazla olmadığı kesin.Yani gear 3 le yiyeceği bi darbe bence hancock'u devirir.Hancock'a duyulan saygı güzelliğinden ve acımasızlığından.Gücünü görmeden bilmeden önce bile herkes o çok acımasızdır diye birbirine anlatıo görünce zaten eriyosun.Güçlerini göstermeden saygınlığı tavan yapmış oluyo...
cagdas... Düşüncelerinden vazgeç... Yeminle Hancock'un hentaisini koyarım siteye... Kıskançlıktan ölürsün...

Abi harbiden var mı ? Hancock sevmem ama neyse :D.
Yoks ada yaparız... Güzel çizim yapıyorum... Biliyorsun zaten...

Smoker ramazan da gitti ben isyana teşvik etme.Harbi diyorum domaini yakarım.Sabaha kadar aralıksız saldırırm siteye sabah siteye girmek istediğinizde
"Bu siteye Erişim Smoker Yüzünden Engellenmiştir" yazan bi yazıyla karşılaşırsınız.Hancock'umla uğraşma...
Domaini yaksan da... Hancock...

Pazar günü gelicek bi habere bağlı olarak hancock'la olan ilişkime bi yön vericem.Bakarsın sana bırakırım bakarsın seni yakarım:D belli olmaz...
Sen zararlı çıkarsın....

Smoker yaş olarak nerdeyse Robin`le bir ne orta yaşı :D.
Benim manitam var... Hina...

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık