Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Boa Hancock

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 229 76.6%
  • Sevmem

Kullanılan: 70 23.4%

• Kullanılan toplam oy
    299
ellerine saglık smoker =) favorimi koymusn bizm salak luffye asık ola la hancock oldu böle adalet varmı=) yeni tartısma acıyorum sapsal ama müthis kararlı ve güclü luffyle dünyalar güzeli hancock evlenirse ve ikisinine kral hakisi var ortaya nasıl bir cocouk cıkar=)
Sağ ol.

Oda-kun un daha 1999da yaptığı bir hancock çizimi.. Animede yeni yeni yüzü görünse de aslında karakter yıllar öncesinden belliymiş.. ( Kaynak onepiece wiki )
Sağ ol..

ellerine saglık smoker =) favorimi koymusn bizm salak luffye asık ola la hancock oldu böle adalet varmı=) yeni tartısma acıyorum sapsal ama müthis kararlı ve güclü luffyle dünyalar güzeli hancock evlenirse ve ikisinine kral hakisi var ortaya nasıl bir cocouk cıkar=)

O çocuğu düşünmek bile istemiyorum:oleyo:
Ellerine salık Smoker...

aynen...İşte ben bazı hikayeler yazıyorum.Böyle bir yazar çizimci artık nederseniz oda gibi olacağım ama biraz daha mantıklı olmak istiyorum.Neyse çenem düştü.

İşte Hancock...

Bence Oda-Sama bunun hikayesini çoktan yazmış şuan bölümler halinde Anime'ye çeviriyor. Yoksa o kadar bağıntı olmazdı diye düşünüyorum.
Aynen öyle...

Benim avatarım hentai içerikli die adminler tarafından kaldırılmıştı , sonra boa hancock'u görünce konunun tümden kaldırılması gerektiğini düşündüm :D
Hancock ayrı bir dünya...

Son düzenleme:
Eline Saglik !!!!!!!!!!!! Iste One Piece Dunyasindaki En Guzel kadin Luffy'nin yerinde Olmak Vardi
^^
kacirilirmi Boyle Guzel kadin bizim Luffy Mal 'in onde gideni !!! Hepsi Oda - Sensei'nin hatasi :D

o akillanir mi ?? tabiki ben 60-70 yasindayken 1 ayagim cukurdayken belki akillanir
Hancock 'u Ciplak gordu hic birsey olmadi ............ adam Cok Saf !!!!
Kader...

Brişey sorucam Smoker Hancock`tan nasıl etkilenmiyor,Luffy saplantı haline getirip delirdiği için mi ? Yoksa insan üstü bi iradeye sahip olduğu için mi ?
Etkileniyor... Hancock Smoker'ı taşa çevirmeye çalışmadı...

tayfanın kraliçesi olur işte fenamı :) yoksa o yaşlı kadın niye desin buradan gidersen kurtulursun diye hani yataklara düşmüştü Luffy'nin aşkından Hancock :) gücü olsun güzelliği olsun yakışır tayfaya ya böyle güçlerde lazım gelişmesi lazım bizimkilerin :) teşekkürler smoker kardeşim :) ...
Rica ederim... Eğer gelirse tayfanın en güçlüsü olur...

Son düzenleme:
eger tayfaya katılırsa ki jimbei katılmazsa en güclü aday:flaugh: hancocok luffy için her bişe yaptıgında sanji kafasını yerlere vurur güsel replikler cıkar ortaya:good:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık