Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Boa Hancock

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 229 76.6%
  • Sevmem

Kullanılan: 70 23.4%

• Kullanılan toplam oy
    299
Yandere'nin girdiği şekilden şekle bak ya moralim bozuldu :(
Şekle de girememiş o kocaman alnı yüzünden.

Hayır şeyi anlamıyorum okey alnı geniş de bunun neresi güzellik bozucu veya negatif. Alnı olup da çarpılmış gibi gezen bir sürü hanfendi var. Bkz. Hiyori, Tashigi, Pudding. Olay o değil yani
Pudding neyse de diğer ikisi gayet düzgün. :/ Hatta Pudding bile kendi türü içerisinde düzgündür. @Yubashiri-sama 'nın da yazdığı gibi dikkat çeken tarafı alnı. :/ Keisnlikle taşıdığı unvanı hak etmiyor Hancock.

Güzelliğini bozmuyor ki. Zaten serideki birçok kişinin alnı fazlasıyla geniş. Hancock'a özel değil.
Baya baya Hancock'a özel bir durum. @Master of Puppets bunu kanıtlamıştı. :D Bir mesajını hatırlıyorum.

Odene cenazede yemek yedi diye laf eden Roshi hayvan tekmeleyen buna ne diyor merak ettim. :gamyon:
İşte bu da saçma bir örnek. Ölen yüzlerce insan varken,sirekli deniz canlıları öldürülürken hayvanı 3-4 metre atan hancock mu karaktersiz. Allah aşkına mantıklı olun ya. İşin tehdit oluşturması ile bir alakası yok. Olayı çeviriyor da çeviriyor bu haterler
@Yubashiri-sama

İşte bu da saçma bir örnek. Ölen yüzlerce insan varken,sirekli deniz canlıları öldürülürken hayvanı 3-4 metre atan hancock mu karaktersiz. Allah aşkına mantıklı olun ya. İşin tehdit oluşturması ile bir alakası yok. Olayı çeviriyor da çeviriyor bu haterler
@Yubashiri-sama
Ben hater miymisim. Şu aralar Odene ele bele deniyor da ondan dedim Roshi ne diyor diye.

Deniz canlıları zararli yahu. Şu sokakta bir köpeğe tekme at bütün ülke linç eder. Bir şey buktugum yok. Ha umrumda da değil. Hancock da korsan sonuçta. Korsanlik özgürlüktür

Ben hater miymisim. Şu aralar Odene ele bele deniyor da ondan dedim Roshi ne diyor diye.

Deniz canlıları zararli yahu. Şu sokakta bir köpeğe tekme at bütün ülke linç eder. Bir şey buktugum yok. Ha umrumda da değil. Hancock da korsan sonuçta. Korsanlik özgürlüktür
Yok canım senin mesajı alıntılayıp üstünden söyleyince öyle oldu ya kusura bakma.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık