Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Bleach Versus Crusade Pc (Emülatör) Oyunu

'Anime Oyunları' forumunda Millennium Wizard tarafından 18 Ağu 2011 tarihinde açılan konu

1. Mesaj Sayısı 13,107
    Üyelik Tarihi21 Tem 2009
    Narutonun oyununu oynadıktan sonra nette oyunlara göz gezdirirken buldum

Torrent linki

Emulatör

Oyun görüntüleri :

Oyunun ilginç bir oynanış şekli var bildiğimiz klasik dövüş oyunlarındaki gibi değil.Geniş bir arazi üzerinde istediğin yöne gidebiliyorsun tabii sürekli hareket halindesin shunpo sonido gibi hız teknikleriyle.Aşırı aksiyon var neyin ne olduğunu göremiyorsun bile bazen iyi öğrenirsen aşırı zevkli bir oyun gibi duruyor.

Oyun indirirken 1.26 gb ancak rardan çıkarttığınızda iso dosyası 4.5 gbyı buluyor ona göre ayarlayın kendinizi.Bende dün indirdim oynamaya çalıştım ama biraz zorlandım.Aslında neler yapmam gerektiğini az çok anladım ama klavye tuş ayarları biraz karışık aynı anda hem yön tuşu hem x hemde mouse bakmak gerekiyor aktif kombolu oynamak için onuda yapmak kolay değil.Tuşları değiştirmeyi bilen öğrenebilecek birisi varsa çok makbule geçer.İyi bir oyuncu olduğumu söyleyemem eminim oyunu benden önce kaparsınız analizini yapmayı başarırsınız :D

Aranızda bunu yapabilecek arkadaşlar olduğunu biliyorum umarım ilginizi çekerde şuna bir el atarsınız :D

Özellikle seni bekliyorum buraya aşağıdaki mangadaki arkadaş :D

:ehe:

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık