Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Bleach

Bu elemanın gücü; Toriko'da ''hayal etme'' diye bir şey vardı, o ve Sugar'ın gücünün birleşimi gibi. Hayal et, anlaşmayı sağla ve düşmanını alt et. Gerçi bizim reyiz bu veletin hayallerinin çok ötesindedir nasıl olsa..:D

Ayrıca Zaraki, Ruh gücü falan hissetmeye başlamış... Haftaya şenlik var Bleach'te..:D

yachiruya dokundular başılarına büyük bela aldılar. yachiru dayak yerken çıkmayacaktıda nezaman çıkacaktı zaraki reis ? ezik kaptanlar yenilirkenmi çıkıcaktı piyasaya :( quinch nin gücü çok tehlikeli duruyor ama karşıda zaraki varken isterse juha bach gelsin

:agla: ben bleach'e yeni başladım. mangada 208. bölüm ve 287. bölüm arasına online okuyabileceğim veya indirebileceğim bi yer var mı ? yardım edin garibe :agla:

Bleach 573 spoiler

The colour page is Kenpachi
Isane asks Kenpachi where Unohana is
Kenpachi says she’s dead
Glemy introduces himself, saying he’s the real V
V has created an arena for battling Kenpachi
Kenpachi cuts V
V thinks that he can prevent it with his imagination, but he is still cut by Kenpachi

'benim kesemicegim hiç bir şeyi hayal edemezsin çünkü ben kenpachiyim' mükemmel bitişti:gamyon: çok kısa bir bölümdü, yinede kempachinin gözükmesi bile yeter:respect:

Tek atamasa bile olsun abi belkide hemen öldürmek istemedi yani anında kesti herifi herhangi bir zorlanma belirtisi göstermeden lafıda soktu adam sümkürse karizma fışkıracak:D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık