Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili sorusu olan, şifresini unutan üyelerimiz "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Bleach (Spoiler)

'Bleach' forumunda Mystogan tarafından 6 Mar 2014 tarihinde açılan konu

1. Death Knight rhaman31

Death Knight (rhaman31)
    Mesaj Sayısı 4,172
    Üyelik Tarihi3 Kas 2010
    Ikkaku nun şu parçada baaannnnkaaaeeeeee diye bağırması :ühü: Özledim seriyi.

2. Baryshx Kobī Sōchō

Baryshx (Kobī Sōchō)
    Mesaj Sayısı 2,975
    Üyelik Tarihi29 Haz 2014

4:55 - 13 kaptan geri sayımı
    6:51 - Project3/Juha Bach'ın sesi!
    20:53 - Burn the Wirth Teaser Trailer
    45:50 ichigo'nun sesini yapıyor seiyuu ("Millet, bana bırakın" gibi bir şey diyor)
    Ayrıca ichigo, rukia, rakua seslendirmenleri var

Son düzenleme: 21 Mar 2020
  3. Millennium Wizard King of Dressrosa

Millennium Wizard (King of Dressrosa)
    Mesaj Sayısı 20,534
    Üyelik Tarihi21 Tem 2009
    Hakikaten tam olması gerektiği gibi hayal ettiğim şekilde çok iyi.:a:
    Kadın karakterler fena değil karakter tasarımı olarak özenmiş gibi.Ama bu sadece film olarak animeye çevrilecekmiş daha manga serisi haline gelmedi.

@Riful sen diyordun galiba cadılar gelsin izleriz diye al sana cadılar.:rolleyes:

4. playhunter_43 Getsuga Tenshō

playhunter_43 (Getsuga Tenshō)
    Mesaj Sayısı 901
    Üyelik Tarihi19 Tem 2010
    Burn The Witch = Monster Hunter :at:

5. Riful Nishi no Rifuru

Riful (Nishi no Rifuru)
    Mesaj Sayısı 4,181
    Üyelik Tarihi22 Nis 2015
    Cadıların gelişine Bleach'in dönüşünden daha çok sevindim. Serileşecekmiş üstelik. Tutarsa kısa da kesmez. Sonra da animesi falan derken yıllar yılı severek takip edecek bir şeyimiz oldu :D

6. Millennium Wizard King of Dressrosa

Mesaj Sayısı 20,534
    Üyelik Tarihi21 Tem 2009
    Ne ? o_O Oldu mu şimdi bu. :artiz:

Sen kadını bol anime manga seviyorsun tahmin ediyordum şimdi net emin oldum.:D

7. Riful Nishi no Rifuru

Riful (Nishi no Rifuru)
    Mesaj Sayısı 4,181
    Üyelik Tarihi22 Nis 2015
    Bleach konusunda umutsuz da olsak gelmesi bekleniyordu günün birinde ama Cadılar sürpriz oldu, hoş oldu. Oğlanı fazla göze sokmazsa büyük beğeni ile okurum. Kubo-sensei'nin tarzı çok iyi :p

8. Millennium Wizard King of Dressrosa

Mesaj Sayısı 20,534
    Üyelik Tarihi21 Tem 2009

Bakalım trailer izleyince karakter tasarımlarını sevdim animasyonda o açıdan özenmişler.Ama işte karakterler ne kadar kaliteli ve derin olacak o ayrı konu.Kubo en iyi işlerini japon temasıyla yarattığı karakterlerde çıkardı Zaraki,Byakuya gibi karakterler böyleydi.Fullbring karakterleri ve quincyler bu denli başarılı değildi.Feodal shinigami konsepti karakterlerine göre.Bu cadılar da fulbringer ve quincylere benziyorlar.Bu ikisi ayarında yaratması öyle kolay olmasa da umarım Urahara ve Aizen benzeri karakterler görürüz.Gerçi bir tane daha Haschwalth kalitesinde bir karakter yaratacaksa o da çok iyi seriyi taşımaya gayet yeterli olur.Göreceğiz bakalım.

9. Millennium Wizard King of Dressrosa

10. Roronoa Zoro Yön falan mı soracaksın? Site Yetkilisi

Roronoa Zoro (Yön falan mı soracaksın?)
    Mesaj Sayısı 11,551
    Üyelik Tarihi29 Kas 2015

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık