Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Bleach

keşke ikisinin dövüşünü tam güçtelerken görebilseydik. Çok enterasan bir dövüş olurdu. Bir tarafta her şeye muktedir; geleceği bile her türlü sonuçlarıyla gören bir adam, diğer tarafta da her şeyi manipule edebilecek bir adam... Kimin ki üstün gelirdi acaba? Hala kafamda oturtamadım. Yani tamam Ywach her türlü olasılığı görebiliyor ama Aizen de illüzyon yapabiliyor. Aizen üstün geliyorsa, demek ki Ywach her türlü olsalığı göremiyor anlamına gelirken, Ywach üstün gelirse, Aizenin manipülasyon gücünün sınırı var demektir. Ne bileyim öylee işte :)
Bu arada @Millennium Wizard tüm roman çevirileri için tekrardan çok teşekkürler.

keşke ikisinin dövüşünü tam güçtelerken görebilseydik. Çok enterasan bir dövüş olurdu. Bir tarafta her şeye muktedir; geleceği bile her türlü sonuçlarıyla gören bir adam, diğer tarafta da her şeyi manipule edebilecek bir adam... Kimin ki üstün gelirdi acaba? Hala kafamda oturtamadım. Yani tamam Ywach her türlü olasılığı görebiliyor ama Aizen de illüzyon yapabiliyor. Aizen üstün geliyorsa, demek ki Ywach her türlü olsalığı göremiyor anlamına gelirken, Ywach üstün gelirse, Aizenin manipülasyon gücünün sınırı var demektir. Ne bileyim öylee işte :)
Bu arada @Millennium Wizard tüm roman çevirileri için tekrardan çok teşekkürler.
Aizen'i mühürsüz görmeyi bırak tekrar evrimleşmiş halde görmemiz kolay değil o sebeple bilemeyeceğiz.Aizen yeteneğini saptırabiliyordu ama sadece o da yeterli değil.Yhwach geleceği değiştirebiliyor o gelecekte ölmüş olsa bile.Zaten Aizen ve İchigo işbirliğiyle kesilince tekrar değiştirdi ve bu açıklamayı yaptı.Yani beni ilüzyonla şu an kesseniz de geri dönebilirim diye.

Bleachin en iyi manga ödülü gibi birşeyi vardı tam hatırlamıyorum ilk çıktığı yıllarda heralde.
Evet.Günümüzde herşey çabuk tüketiliyor herşey ilk çıktığında yüksek ilgi görüyor sonra bu ilgi azalıyor.One piece dahi bir doruk noktasından sonra azalan bir grafiğe sahiptir muhtemelen hadi en fazla istisna olabilir.Bizim tr forumlarda seriye biraz gereksiz bok atıldı.Şimdi görüyoruz shounenlerin halini adam akıllı karakter bile yok.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık