Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Bleach

Daha genç büyük ihtimalle ama Hitsugaya gibi değil tabii.Zaman çizelgesi varsa bakmak lazım net konuşamam.Unohana'dan küçük onlarla da çok fazla fark yoktur Unohana kadar sanırım.Veletken Unohana'ya yara açıyor.Yaşlanma mevzusu biraz karışık seride kimisi hep çocuk kalabiliyor gibi.Reiatsuyla alakalıysa şaşırmam.
Sağolasın.

Buradan birşey çıkmaz klasik ego lafları.Sadece sandalyeden kurtuldu diye söylüyor mühür biraz gevşemişti sanki birde.Tamamen gücü dönmüş olsa arc sonu paşa paşa hapse geri dönmezdi sadece ilüzyonla katkıda bulundu.Onun dışında birebir durduramadı pek altı dolmadı o yüzden.
Benim amacım ben güçlü olabilecek herkesi yok etmek diyor demekki olamazlarmış işte bilmiyorum ego sözüde olabilir.

Yine bu bilgiler romanda geçmiş sanırım.Bu ilgi çekici olabilir.

Quincylerin tehlikeli 5 potansiyelinin sıralaması.

1 - İchigo
2 - Zaraki
3 - İchibei
4 - Aizen
5 - Urahara

Bu elbette güç değil ama potansiyellerinden dolayı korkulan isimlerin derecesini gösteriyor.Zaraki'nin yeri benim için şaşırtıcı olmuştu.Zaraki fanlarına duyurulur.

Mangada sadece İchigo'nun potansiyellerin başı olduğu ve düşmanın herkesten çok ondan çekindiği söylenmişti.Nitekim onun hapis kalmasını bekleyip o zaman işgali başlatıyor Yhwach.

Ondan sonra en çok çekinilen kişi Zaraki sanırım bilinmezlerle dolu olduğu için.Aslında nedenleri de yazıyordu İchibei - Bilgelik gibi ama net olması için tekrar bir bakmam lazım.
Fanboylara oynamışlar resmen.Uraharayı kenarda bırakırsak geri kalan 3lü patates eder Zarakiyi.

@Millennium Wizard bişe soracam Yhwach Aizeni tekledikten sonra sandelyeye kim oturttu Aizeni acaba kendisimi oturdu orayı göremedik Aizenlik bişey kalmadı seride sonuçta :)
Gösterilmedi birşey diyemeyiz.

Ancak hala mühürlü anahtarları da onda değil tam güçte değil yani.Mecbur dönecek dönmese de geri zorlarlar İchigo bile tek başına yapar yani.Ks işlemiyor ve seri sonu seviyesi baya yüksekti.Ama Aizen akıllı adam mühürleri kaldırmanın yolunu bulmadığı için karşı koymamış dönmüştür bence.

Aslında yavaştan güçlenip mühürleri çözüyor olabilir.Kendi kendine 3 tanesini kaldırmıştı Shunsui gittiğinde.Birde ona reiatsu saldırısı yapan quincy vardı belki onunla ilgili birşeyler farketmiştir.Sanki Kubo o müdahaleyi boşuna yaptırmadı gibi gelmişti.

Gösterilmedi birşey diyemeyiz.

Ancak hala mühürlü anahtarları da onda değil tam güçte değil yani.Mecbur dönecek dönmese de geri zorlarlar İchigo bile tek başına yapar yani.Ks işlemiyor ve seri sonu seviyesi baya yüksekti.Ama Aizen akıllı adam mühürleri kaldırmanın yolunu bulmadığı için karşı koymamış dönmüştür bence.

Aslında yavaştan güçlenip mühürleri çözüyor.Kendi kendine 3 tanesini kaldırmıştı Shunsui gittiğinde.Birde ona reiatsu saldırısı yapan quincy vardı belki onunla ilgili birşeyler farketmiştir.Sanki Kubo o müdahaleyi boşuna yaptırmadı gibi gelmişti.
Ben yhwach hepsini kaldırdı zannediyordum mühürlerin.

@Millennium Wizard Aizen mühürlendikten sonraki bölümleri ne okudum, ne de izledim... Ne dersin, bi ara silbaştan okuyayım mı?
Unuttuysan silbaştan oku tabii iyi olur.Eğer hatırlıyorsan da kaldığın yerden oku.En başta bir tane arc var o Aizen sonrası biraz sıkıcı gelebilir ama final arcı sapasağlam animeye çevirirlerse baya aksiyon dolu olacak.

Ben yhwach hepsini kaldırdı zannediyordum mühürlerin.
Sadece sandalyeden kurtardı.Kendisi 90 kidou yapınca sandalye sağlamdı hapishane nasıl bir boyutsa o malzemeden yapılmış.

Unuttuysan silbaştan oku tabii iyi olur.Eğer hatırlıyorsan da kaldığın yerden oku.En başta bir tane arc var o Aizen sonrası biraz sıkıcı gelebilir ama final arcı sapasağlam animeye çevirirlerse baya aksiyon dolu olacak.
Yedi sekiz yıl oldu :D Bleach'in sonuyla ilgili pek iyi yorum görmedim, biraz da o yüzden okumadım bu zamana kadar. Sıktığı zaman hemen bırakıyorum ben yau!

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık