Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Bleach

Bu sıralama rastgele olmadığına eminmisin, mangada geçti bu bence en güçlü 5 bu ama sıralama rastgele.
Evet mangada 5 ismi öğrenmiştik ama sıralama yoktu.Kaynakta problem yoksa rastgele olduğunu sanmıyorum.Çünkü mangada üstüne basa basa düşman en çok sana önlem alıp korktu hmde kalmanı bekledi dendi.Yine mangada listenin başı 1 numara olduğu quincyler tarafından söylendi.Aizen'in yeri bence biraz geride onu da mühürlü olduğu için normal karşılıyorum.Zaraki ise potansiyel yüksek işte İchibei'den bile tehlikeli şeyler yapabilirdi eğer biraz ustalaşsaydı diğer kaptanlar gibi.Ama kör bıçak misali malum daha bankai kontrol edemiyor.

Evet mangada 5 ismi öğrenmiştik ama sıralama yoktu.Kaynakta problem yoksa rastgele olduğunu sanmıyorum.Çünkü mangada üstüne basa basa düşman en çok sana önlem alıp korktu hmde kalmanı bekledi dendi.Yine mangada listenin başı 1 numara olduğu quincyler tarafından söylendi.Aizen'in yeri bence biraz geride onu da mühürlü olduğu için normal karşılıyorum.Zaraki ise potansiyel yüksek işte İchibei'den bile tehlikeli şeyler yapabilirdi eğer biraz ustalaşsaydı diğer kaptanlar gibi.Ama kör bıçak misali malum daha bankai kontrol edemiyor.
Kenpachi, Kyouraku vs. tecrübeli kaptanlardan filan yaş olarak küçük mü ?

Kenpachi, Kyouraku vs. tecrübeli kaptanlardan filan yaş olarak küçük mü ?
Daha genç büyük ihtimalle ama Hitsugaya gibi değil tabii.Zaman çizelgesi varsa bakmak lazım net konuşamam.Unohana'dan küçük onlarla da çok fazla fark yoktur Unohana kadar sanırım.Veletken Unohana'ya yara açıyor.Yaşlanma mevzusu biraz karışık seride kimisi hep çocuk kalabiliyor gibi.Reiatsuyla alakalıysa şaşırmam.

Aizen böyle dedi 2.en güçlü olabilir yani İchigodanda.

Aizen böyle dedi 2.en güçlü olabilir yani İchigodanda.
Buradan birşey çıkmaz klasik ego lafları.Sadece sandalyeden kurtuldu diye söylüyor mühür biraz gevşemişti sanki birde.Tamamen gücü dönmüş olsa arc sonu paşa paşa hapse geri dönmezdi sadece ilüzyonla katkıda bulundu.Onun dışında birebir durduramadı pek altı dolmadı o yüzden.

Son düzenleme:
Benim amacım dediği söz
Yok ben o söz de dahil öyle bir yorum yapmıştım. Yhwach ın karşısında dediğim gibi bir varlık gösteremiyor, amacım benden güçlüleri yok etmek diyerek yhwach ı hedef alması kendisini diğerlerinden güçlü gördüğü anlamına gelir ama güçlü olduğu anlamına gelmez, sadece kendisini güçlü görüyor. Belki değildir, onun ağzından çıkmış bir cümle. Belki egosundan dolayı öyle konuştu. İmkansız da demiyorum her iki tarafa da çekilebilir ancak bana göre kendisi en güçlü dört kişi içerisinde olmakla birlikte ilk ikide değil. Yarın öbürgün mangaka Aizen için yhwach dan bile güçlüydü, en güçlü oydu derse yine de çok şaşırmam saygı duyarım. Bu arada bence ichigo dan zaten güçlüdür :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık