Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Bleach

Yav biraz okuyayım dedim de nedense garip bir his geldi moralim bozuldu gibi.Ya çizimlerde sorun var ya da çizimleri mi özledim nedir :D Aşırı bir rahatsızlık hissi duydum.Adını koyamıyorum .Okumayacağım neyse :D

@Millennium Wizard
https://www.reddit.com/r/bleach/comments/8yc16m/thoughts_on_soul_societys_western_branch/e29ql0c/
Bleach'in 50. bölümünde Urahara bulundukları Soul Society'nin Doğu Bölgesi SS'i olduğunu söylemiş, VIZ çevirmenleri sıçıp, animatörler de detayı önemsemeyince uzun süre ortaya çıkmamış.
Serinin 58. sayfasınsa WB Soul Society diyor. Bleach'e bağlayacak herhalde seriyi...
Bakmak lazım o bölüme tekrar.Olabilir tabii aynı evrende geçiyor diye ayarlayabilir belki ama o tarafa dalacağını sanmam bunu ayrı bir tat olsun diye yapıyorlar.Her zaman neden ruhlar alemi sadece karakuri şehriyle ilgileniyor bunlar dünyayı umursamıyor mu deniyordu.Bleach'teki sadece uzak doğuyu umursayan taraf olabilir bölge ayrılma kısmı varsa.

Yalnız quincy işleyememek baya içinde kalmış cadılar baya baya quincy ile benzerlik gösteriyor.Ana karakter de Byakuya tavırları taşıyan biraz Rukia biraz da Lisa olmuş.

O değil de F.tail sağolsun trend böyle güzel kızlar falan çizmek olunca el mahkum o noktaya kaymış mangaka.Daha birşey belli değil ama ecchi tarzı takılırsa bilin ki bu yüzdendir.Artık salt savaş shouneni pek ilgi çekmiyor gibi.

Tek olumsuz yönü Kubo'nun, ana karakteri yine erkek yapacak gibi durması. Ne güzel iki kadın ana karakter umudu ile beklemiştim ama olmayacak gibi. Onun dışında beğendim.

Ejderhalar batının Hollowları. İlk hollowlar canavarımsıydı bunlar ejderha. İleride daha insansıya doğru evrilerek güçlenirler. O tabanca gibi şey de ileride baya değişik fonksiyonlara bürünür. Zanpaktou gibi salınır muhtemelen.

Burada da Quincy'i ayrı bir güç olarak alabilir. Büyücüler şinigami tarafı olur, hatta belki tersi bunlar Quincy ve bu sefer şinigamiler ezilen yok ediken taraftır. Bunların şinigamileri ve yöntemlerinin onaylamadığına yönelik işaretler var.

Bleach ile aynı evrende olduğu için serileşirse ileride oraları da görürüz. Bu manga bitince güney ve kuzey şubeleri de manga olarak bekliyorum. Final mangası ise merkez şubede olmalı.

Yeni çizimler vermiş Kubo. Büyüdüklerine göre cadıları bırakıp buna devam edebilir. Aizen mutlak ölümsüz zaten. Hepsi keikaku der devam eder.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık