Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Bleach

Çizimleri boştu arka plan çizimi sıfır sadece boş boş karakterleri çiziyordu. Karakter çizimi iyi evet ama gerisi boştu. Yazı desen oda yoktu pek. Hikayede son düzlükte rayından çıktı erken bitirecem diye. O yüzden karakter çiziminin de bir esprisi kalmadı.
Vsleri gayet şahane idi.Daha one piecede bleach kalitesinde vs yok.Hadi lucci vssi bir nebze.Kata dövüşü de gayet iyi gidiyordu ama son düzlükte oda sıvadı bana göre.Güzel gidip saçma bitti.Şu güç sıçramasını bir ayarlayamadı mangakalar.Bleach gayet güzel giderken Aizeni,Bach,Sıfırıncı takım falan çıktı ortaya,Naruto tanrısal güçlere daldı,Torikoda millet birbirine tek atıyordu en son,One piecede de hasar almayan vücütlar,gelecek görme falan derken daha ne kadar yükseleceğini bilmiyorum.Bu gidişle de güç dengesi bozulmayan,seviyeleri uçmayan bir manga göremeyeceğiz muhtemelen

Gayet iyi kullanıyordu aslında.Ss arc en iyisiydi elbette ama son arc yine iyiydi.İchibei vs Bach dövüşü tam nirvanaydı çok epikti cidden onu keşke anime olarak görseydik.Böyle dövüşleri devam ettirecekti muhtemelen ama olmadı.

Daha iyi seriler olabilir ama aksiyon anlamında en iyi shounen Bleach idi bence.Db bilmiyorum gerçi belki ondan sonra geliyordur ama yeni nesilde aksiyon açısından daha iyisi yoktu.
Toriko da aksiyon anlamında şahane.Okumadıysan şiddetle öneririm.Bleachi aramazsın.

Vsleri gayet şahane idi.Daha one piecede bleach kalitesinde vs yok.Hadi lucci vssi bir nebze.Kata dövüşü de gayet iyi gidiyordu ama son düzlükte oda sıvadı bana göre.Güzel gidip saçma bitti.Şu güç sıçramasını bir ayarlayamadı mangakalar.Bleach gayet güzel giderken Aizeni,Bach,Sıfırıncı takım falan çıktı ortaya,Naruto tanrısal güçlere daldı,Torikoda millet birbirine tek atıyordu en son,One piecede de hasar almayan vücütlar,gelecek görme falan derken daha ne kadar yükseleceğini bilmiyorum.Bu gidişle de güç dengesi bozulmayan,seviyeleri uçmayan bir manga göremeyeceğiz muhtemelen
Ben vslerden bahsetmiyorum. Vsleri çıkart Bleach mi kalır geriye. Bleaxhi Bleach yapan aksiyon zaten.

Dövüşleri ve karakterleri çok güzel, hikayesi çöp bir seriydi. Hala romantizminin yapılıyor olması garip geliyor.

Kubo ile Shimabukuro'ya aynı tarifeyi uyguladı büyük ihtimal Jump. Kubo zamanında bitiremedi o yüzden zorla bitirttirdiler. Büyük ihtimal ek süre filan istemiştir bu.

Aynı yorumda senin de dediğin gibi uzunluk serinin evreninin iyi yada kötü olduğuna genişliğine karar vermiyor:) Bleach benim için berbat bir seridir, mangaka evreni adamakıllı anlatamıyor, hep üstüne koya koya gitmeye çalışıyor sonra da sıva yapıyor. Hep tekrara giriyor zaten o ayrı bir şey. Soul Society arc bitti, Hueco Mundo'ya geçtim baktım aynı olay örgüsü değil mi lan bu dedim. Urahara önden tamamen yabancı bir mekana dişi karakteri kurtarmaya İchigo tayfasını gönderiyor. Zaten sürekli gökten alına power uplara hiç değinmiyorum. Bleach net bir şekilde One Piece'in tırnağı etmez. Mangakanın o kasabaları işlemesi ne işleyeceğini bilmemesinden geliyor sadece. Karakterler vardır Bleach'de sadece, dünya evren falan hikaye.
One Piece`de baya farklı işleniyor her arc, doğru söylüyorsun. Klişelerden bahsedilecek olsa başı One Piece çeker.

Gayet iyi kullanıyordu aslında.Ss arc en iyisiydi elbette ama son arc yine iyiydi.İchibei vs Bach dövüşü tam nirvanaydı çok epikti cidden onu keşke anime olarak görseydik.Böyle dövüşleri devam ettirecekti muhtemelen ama olmadı.

Daha iyi seriler olabilir ama aksiyon anlamında en iyi shounen Bleach idi bence.Db bilmiyorum gerçi belki ondan sonra geliyordur ama yeni nesilde aksiyon açısından daha iyisi yoktu.
SS arc'tan sonra problemler başlamış zaten. Son arc'ta da demekki hadi toparlayalım bitiriyoruz deyince salmış.
DB'de bleach'in kılıçsızı aslına bakarsan. Bleach'ten bile daha zayıf bir hikayesi var ayrıca.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık