Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Bleach

Zaraki'nin girişini böyle beklemiyordum açıkçası ama neyse en azından girdi artık :D. Bu hafta naruto ve bleach harbiden kapışıyorlar melih abi :D. Umarım diğer iki vs'de olduğu gibi uzatmaz da tek bölümde alır geçer şu herifi. Bizde bi oh çekeriz...
Tek sayfa diyelim abi lütfen:D Ya da en iyisi frtztrk'ın dediği gibi yachiryu'yu gazlayıp uzaktan izlemesi olur. Byakuya bile öyle yaptı lan Allah'ım Zaraki'yi böyle amelerle karşısında harcamaz umarım Kubo harcamak derken hafif bir zorlanma belirtisi göstermesinden falan bahsediyorum:D

Tek sayfa diyelim abi lütfen:D Ya da en iyisi frtztrk'ın dediği gibi yachiryu'yu gazlayıp uzaktan izlemesi olur. Byakuya bile öyle yaptı lan Allah'ım Zaraki'yi böyle amelerle karşısında harcamaz umarım Kubo harcamak derken hafif bir zorlanma belirtisi göstermesinden falan bahsediyorum:D
Nasıl okudun nickimi sen o ne biçim ek :S

Tabi ki daha epik bir giriş beklerdim ama Zaraki Zaraki'dir arkadaş. Bir yıldır bekliyoruz adamı geldi sonunda. Umarım shikai falan açmaz bu hayalci için. Tek atarsa cidden şaşırmam ben beklerim o tarz bir şey. Byakuya gibi davranacağını sanmıyorum kendisi keser geçer.

Zaraki normal havalı bir şekilde geldide.Biz çok abarttık herhalde.Şöyle gelicek böyle gelicek.Gelişi tırt oldu.

İlk sayfadaki yachiryu'nun hareketleri çok iyiydi.:D

Bunun geleceğini biliyordum, senin nicki ben fıttırızıttık diye okuyorum bazende fırıztırık kısacası bulacağın nickin ben.. modundayım her okuyuşumda:D
uzun bir süre bende öyle okumuştum:hhh: neyse bölüm ço güzeldi de heh şimdi zaraki gelip tek atcak dedim sadece geldi biraz hayal kırıklığı oldu napalım haftaya artık:gamyon:

Reyiz geldi sonunda be..:D Daha efsane bir giriş bekliyorduk ama çok mütevazi bir giriş oldu. Neyse artık, haftaya ruh gücü ile tek atarda şenlenir ortalık.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık