Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Bleach

yachiruya dokunmak cami duvarına işemekle aynı şey bleach evreninde :D

reyiz geldi,hoş geldi :ehe:

önemli olan soru şu ; kensei ve rose gerçekten öldülermi ? yoksa hollow durumlarına baglanıp kubo onları kurtartırmı,sonucta isanede orda bekleyip görücez.roseu degilde kenseiyi severim ;)

Hayal kırıklığından ölüyorum Zaraki'nin çıktığı yere bak tek atsa bari lan sonra tek ata ata ilerlese ve çok güçlü biriyle karşılaşsa:D

Hayal kırıklığından ölüyorum Zaraki'nin çıktığı yere bak tek atsa bari lan sonra tek ata ata ilerlese ve çok güçlü biriyle karşılaşsa:D
Tek atmaz ya Yachiru ben sana böyle mi öğrettim der Yachiru götürür işi :D Zaraki bunlara kılıç bile sallamamalı :D

Edit: Yachuri geleceğin Kenpachi'si olacak sanırım acayip Unohana'yı andırıyor.

cıktıgı yer dedigin kişinin gücü isane ve yachiru gibi tegmenlerle oynayıp,kensei ve roseu öldürmesini saglamıs.iki bankai bilen zarakiden uzun süredir shinigami olan vede hollow forma gecebilen kaptan öldürülmüş.bırakta zaraki cıksın.

bu tip güçlere en iyi o gider.tousende yok duyaman yok göremen demişti agzını burnunu kırdı,buda yok hayalimdi yok ben dediydimdi der,agzını burnunu kırar işte.

zarakinin şekline haftanın en iyi ödülü bu haftada bende bleache :good:

Zaraki'nin girişini böyle beklemiyordum açıkçası ama neyse en azından girdi artık :D. Bu hafta naruto ve bleach harbiden kapışıyorlar melih abi :D. Umarım diğer iki vs'de olduğu gibi uzatmaz da tek bölümde alır geçer şu herifi. Bizde bi oh çekeriz...

Edit:
@yobi

Ben bir süredir giremiyorum zaten ms'ye bölüm okumak için :(.

Daha havalı giriş beklerdim.En azından yachiru daha çok dayak yemiş falan o halde reiz geliyor de get lan diyip tek atıyor falan.Ama olsun reiz geldi :alkis:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık