Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Blackbeard Pirates

Çok güçlü tayfa ... Kaidou vs BB güzel olurdu... Çeviri cidden süper çok ama çok teşekkür ederim Smoker Sama senin sayende bir sürü yeni şeyler öğreniyoruz her geçen gün. Allah seni korusun ki bu aydınlatıcı çevirilerini eksik etme . Sen olmasan biz ne cahil kalıcaktık One Piece konusunda. Çok ama çok teşekkürler. Harika bir çeviri daha...

Çok güçlü tayfa ... Kaidou vs BB güzel olurdu... Çeviri cidden süper çok ama çok teşekkür ederim Smoker Sama senin sayende bir sürü yeni şeyler öğreniyoruz her geçen gün. Allah seni korusun ki bu aydınlatıcı çevirilerini eksik etme . Sen olmasan biz ne cahil kalıcaktık One Piece konusunda. Çok ama çok teşekkürler. Harika bir çeviri daha...
Tamam olm... Abartma....

U

UlquiorraSchiffer

Bizim tayfadan sonra en sevdiğim tayfa.Hiçbirşeyi tınlamayan bi adam xD Luffy nin kötü versiyonu.

BB şu alemde gerçekten korsan olan tek adam nerdeyse.Bellamy gibi mal değil bizimkiler gibi iyiliksever değil.Shanks'lar gibi dünyadan bezmiş değil WB'ler gibi reis değil adamlar sadece korsan.Smoker merak ediyorum sen bu çeviriler ve güncellemeler için sürekli wiki'yi kontrol altındamı tutuyosun yoksa belli sıklıklarla girip ne var ne yok diyemi bakıyosun.Hadi çeviri tamam da güncelleme çok abartı bi durum ne kadar uğraşıyosun op için helal valla...
Sık sık kontrol ediyorum... Güncelleme mecburen yapmam gerekiyor... Neredeyse her bölümde farklı bir olay oluyor... Wiki'ye eklenince bende buraya geçiyorum...

BB kötüdür kallestir ama seriye heleki bu son bölümlerde topladıgı tayfa ile renk katan begendigim karakterlerdendir.Smoker sanırsam o ismi belli olmayan karakteri BB hapishaneden kacırmadı gibi.

lufy nin tayfasına hiç bişeye deyişmem zaten özledim tayfayı baslıcam savaşını artık ya bitsede kurtulsak kim ne olcaksa olsun kurtulsak tayfanın muabbetini usap-lufy chop 3 lüsünü özledim

eline saglık smoker:good: birde adam korkak deil beyler politik takılıyor ve akıllı acei yenebilecegini düsndü ama wbnin karsısına adam yarı ölü olana kadar cıkmadı:good: saten wbden korkmayan op dünyasında yoktur:flaugh:

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2020.
Tasarım Korsanfan V.5.5
Yukarı Çık