Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Black Lagoon Favori Kadın Karakteriniz

Hangisini?

• Kullanılan toplam oy
    39
İyi günler. Bildiğiniz üzer Black Lagoon serisi güçlü kadın karakterleri ile öne çıkan bir seri. Bana soracak olursanız bu konuda oldukça başarılı bir seri. Bende o yüzden serideki favori kadın karakterinizi merak ettim. Hiç uzatmadan karakterlere geçelim.

1. Revy
Esas adı Rebecca Lee, genellikle Revy olarak anılır. Bazende çift el olarak çağrılır. Lagoon Company için çalışır. Genellikle dövüş kısımlarında yer alır.

2. Balalaika
Gerçek adı Sofiya Pavlovna, Hotel Moscow'un patronu. Mafyaya katılmadan önce Sovyet Ordusunda bir kaptan ve Afganistan'daki Sovyet savaşında görev yapan bir Vozdushno-Desantnye Vojska paraşütçüydü.

3. Roberta
Rosarita Cisneros, daha çok Roberta olarak bilinen Kolombiyalı bir hizmetçidir. Venezuela'da Lovelace Ailesi evinde dört yıl çalışmıştır.

4. Eda
Asıl adı Edith Blackwater. Roanapur'daki bir manastırda rahibedir. Manastır esas olarak yeraltına bağlıdır.

5. Shenhua

Tayvanlı bir suikastçıdır.

6. Frederica Sawyer
Vücut temizleme konusunda uzmanlandır. Yinede arada sırada ödül avcısı işine girer.

En iyi silahşör
Taş gibi fizik
Revy diyorum.
Balalaika silahşörlük değil patronluk yapıyo. O yüzden revy biraz daha önde. Roberta güzel kız ama ruhsuz biraz. Robot gibi. Eda'nın sesi azıcık itici ve gözlükler yakışmıyo. Frederica yaratık gibi bişe zaten listeye koyulmasına bile gerek yoktu. Shenhua da bıçak kullanıyo ama bana pek etkili bi silah gibi gelmedi, zorlama olmuş sanki. Ayrıca güzellik konusunda biraz daha geri planda.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık