Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Black Clover

Zaten ben bu foruma takılmaya başladığımdan beri mangasever oldum :D Anime fazla izleyemiyorum uzun zamandır. Mangalar bir adım önde her zaman tat açısından.
Mangalar ne kadar kaliteli olsa da animeler bazen tüm o kaliteyi alıp götürebiliyor.

Özellikle animesi devam etmeyip bitmiş, ancak mangası daha sonra bitmiş olan serilerin mangaları çok güzel oluyor. Mesela Toriko. Animesi bitti devam etmedi. Ama mangası çok güzeldi örneğin.

Animenin bu haftaki çizimleri o kadar kötüydü ki one piece bunun yanında en cizime sahip anime ödülü diye bir şey olsa onu alır.

Acayip sığ seri yav. Neredeyse tamamen dövüş üzerine kurulu ama onu da çoğu zaman yeteri kadar iyi beceremiyor.

Güzel seri ama yine de üstad.
Çok acele ettiği için güzel geliyor bence. Hızlı olup bitiyor her şey. Çoğu karakter süs eşyası gibi. Neredeyse sürekli kelimesi kelimesine aynı esprilee yapılıyor misal. Üstelik her bölüm neredeyse. Yapma etme. Birkaç güzel karakter var neyse ki. Dert değil. Akame kadar çöp seri değil. :oleyo2:

Çok acele ettiği için güzel geliyor bence. Hızlı olup bitiyor her şey. Çoğu karakter süs eşyası gibi. Neredeyse sürekli kelimesi kelimesine aynı esprilee yapılıyor misal. Üstelik her bölüm neredeyse. Yapma etme. Birkaç güzel karakter var neyse ki. Dert değil. Akame kadar çöp seri değil. :oleyo2:
Olsun aksiyon hiç bitmesin böyle iyi :D

Akame deme bana ya. O animeyi izledim çok eskiden, ana kraakterin Akame olduğu hiç belli değildi. Aşırı çöp yapılmış :artiz: Onla kıyaslamak anime dünyasına hakaret olur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık