Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Black Clover

Labsente

Tam olarak nasıl yapay duruyor? Herkesin bir büyü gücü var ve bu büyü gücüne dayalı saldırıları vesayre var. Yapay olan saldırı isimleri falan mı yoksa büyülerin temaları mı? Onu tam anlayamadım.

Okumadıysan mangasına bir göz at. Şuan animeye göre çok daha iyi bence.
Hem büyülerin isimleri hemde çizimleri. Animeyi izledim adamlar kendi saldırılarını yaparken büyüler çok göze batıyor. Mangaya bakmadım belki manga da çizimler daha iyi olabilir ama isimlerde büyük sıkıntı var.

Mangası gerçekten güzel gidiyor. Ben bu seriyi ilk çıktığı zamanlardan beri takip ediyorum, çok da seviyorum ama animede birkaç bölüm izledim hiç tat alamadım. Özellikle Aster'in bağırmaları falan sinirimi bozdu :D Bence animeye bakarak buna karar vermeyin. Seri gerçekten çok iyi :)

Mangası gerçekten güzel gidiyor. Ben bu seriyi ilk çıktığı zamanlardan beri takip ediyorum, çok da seviyorum ama animede birkaç bölüm izledim hiç tat alamadım. Özellikle Aster'in bağırmaları falan sinirimi bozdu :D Bence animeye bakarak buna karar vermeyin. Seri gerçekten çok iyi :)
Aynen anime genel olarak pek de harika değil ama mangası cidden güzel gidiyor bence de.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık