Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Bir Başkadır (2020-)

Diziyi Nasıl Buldunuz?

• Kullanılan toplam oy
    20
diziyi izlemek yerine dücane başganı izliyorum, tahammül edilecek bişeyse türk dizisi bile olsa izlenebilir herhalde.

Dizideki çıplaklık 5 saniyeden ibaret yalnız.Baya bir çıplaklık var yani psikoloji bozabilir

Fragmanı ve incelemeleri izledim. Güzel ve gerekli bir iş çıkarmışlar gibi gözüktü. Emeği geçenleri tebrik ederim. Üstüne bir de döndük şarkımızı dinledik.

Yeter bence. İzlemeyi düşünmüyorum, tespitleri dışında salt dram falandır şimdi etkisinden çıkamıyorum ben böyle şeylerin. Sonunda umut şu bu bişi olmalı. Yoksa takılı kalıyorum. Bir arkadaş izlemek istiyordu belki onla izlerim izlersem. Gotham dizisi bitmek bilmiyor bit türlü sırf Penguen için izliyorum daha sırada olan şeyler de var falan. Ama belli olmaz işim bi bakmışım izlemişim hepsini : ))
Bir arkadaşımla beraber izledik. Fena değil. Güzel yanları var. Ancak arkadaş olmasa oturup izlemezdim. Ki son bölümü izleyememiştik onu sara sara izledim. Salt aksiyon dolu şeyleri izlemem, sevmem ama atmosfer müziği olmadan, uzun bakışmalar vs. de sıkıyor beni.

Emeği geçenlerin eline sağlık. Farklı bir şeyler deneyip izletmeyi başarmaları güzel.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık