Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Bir Başkadır (2020-)

Diziyi Nasıl Buldunuz?

• Kullanılan toplam oy
    20

Tür:
Dram
Yayın Tarihi: 12 Kasım 2020
Bölüm Sayısı: 8
Yayın Platformu: Netflix

Bir Başkadır, Berkun Oya tarafından yaratılmış taze bir Netflix dizisi. Berkun Oya daha önce de BluTV'de yayımlanan Masum dizisini yazmıştı. Bu kez kendisi auteur koltuğuna oturarak hem yazmış hem de yönetmiş. Dizinin yapımcılığını Krek Film adına Ali Farkhonde ve Nisan Ceren Göçen üstlenmiş, kurguda ise Ali Aga'nın imzası var. Dizi geniş bir oyuncu kadrosuna sahip ve bu kadroda Öykü Karayel, Defne Kayalar, Settar Tanrıöğen, Tülin Özen, Fatih Artman, Alican Yücesoy ve Gökhan Yıkılkan gibi pek çok ünlü isim de yer alıyor.

Netflix'in dizi için kullandığı kısa tanıtım metni şu şekilde:
"Hayatları farklı, hayalleri farklı, korkuları farklı. Birbirlerine zıt görünseler de yolları kesiştiğinde sınırlar ortadan kalkacak ve hepsi birbirinin hayatına dokunacak."

Fragmanı aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz:

Dizi hakkındaki düşüncelerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.

İzlemedim ama izleyenlerim yorumlarına baktığım kadarıyla çok iyi bir diziymiş.
İzleyeceğim yakında o zaman kendi görüşlerimi de yazarım. :D

Daha şimdi Ferdi Özbeğen'den Gündüzüm Seninle dinliyordum sen konuyu açtın.

Diziyi izledim. Beğendim mi beğenmedim mi emin değilim. O yüzden yorum yok. Ferdi Özbeğen'i kesinlikle beğendim.

Abi beğendin mi sen onu de hele
Çekim tekniklerini ve oyunculukları beğendim izlediğime pişman değilim ama sabaha kadar sevseler şu diziye çok iyi falan diyemem. Farklı bir dizi herkese gitmez bilmeyen ilk bölümünü izledikten sonra ne almışsa diziden ondan sonra da onu alacağını bilerek izlesin veya izlemesin. Mesela ilk bölümde de ağzımıza çorap sokuyorlardı son bölümde de.

Fragmanı ve incelemeleri izledim. Güzel ve gerekli bir iş çıkarmışlar gibi gözüktü. Emeği geçenleri tebrik ederim. Üstüne bir de döndük şarkımızı dinledik.

Yeter bence. İzlemeyi düşünmüyorum, tespitleri dışında salt dram falandır şimdi etkisinden çıkamıyorum ben böyle şeylerin. Sonunda umut şu bu bişi olmalı. Yoksa takılı kalıyorum. Bir arkadaş izlemek istiyordu belki onla izlerim izlersem. Gotham dizisi bitmek bilmiyor bit türlü sırf Penguen için izliyorum daha sırada olan şeyler de var falan. Ama belli olmaz işim bi bakmışım izlemişim hepsini : ))

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık