Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Koca Ana, Wano Arkı'nda Ölür mü?

Bigmom wano arcında ölürmü

• Ölür

Kullanılan: 8 33.3%
  • Ölmez

Kullanılan: 16 66.7%

• Kullanılan toplam oy
    24
Bence Kaido bunu dövecek ve bu savaşın sonuna kadar iki seksen yatacak. Sonuçta şuan tam gücünde değil. Sonra da kalkınca hafıza yerine gelir ve bizimkilerin peşinden Elbaf'a gider ve her şeyin başladığı yerde iş biter. Big mom'ı orada düşürüler.

Kaido ,Big Mom ı kolayca öldürecek gibime geliyor.Nasıl derseniz elbette kaba gücle değil.Kaido nun bir şekilde Carmel ana olayını bildiğini düşünüyorum.Bunu Big Mom a söylediğinde büyük ihtimal Big Mom şoka girecek ve güçsüzleceşek o sırada bir bıçakla veya bir kılıçla Big Momı aradan çıkacaracağını düşünüyorum.Öldürecek çünkü kendi hapishanesini yok eden ve ülkedeki düzenini mahveden ayrıca Luffyi nin ve diğer mahkumların kaçmasına sebep olacak Big Mom ı affedeceğini düşünmüyorum.

Böylece Luffy Big Mom gibi bir tehditten kolayca kurtulmuş olacak.Kata ile arası zaten iyi ....Big Momı öldüren Kaido olunca bir nevi katanın intikamını da almış olucak .1 taşla 3 kuş

BM ölmez ölürse de Luffy'e hayalini emanet ederek ölür ve bu seride ki en iyi ölümlerden biri olur bu. Fakat ben yaşayacağını düşünüyorum, yani bir noktada bayağı inanacak Luffy'e diye düşünüyorum. Hastalığından kurtulup seri sonunda çok farklı bir karaktere evrilebilir kendisi. Aslında içinde tam olarak kötülük yok da işte biliyorsunuz...

Bigmom seri sonuna kadar yaşayacak, neticede Luffy KK olduğunda Bigmom'un da hayali ototmatikman gerçekleşecek o günleri görmesi gerek. Özünde iyi bir insan OP dinamiklerine uygun bir karakter ölmez.

BM ölmez ölürse de Luffy'e hayalini emanet ederek ölür ve bu seride ki en iyi ölümlerden biri olur bu. Fakat ben yaşayacağını düşünüyorum, yani bir noktada bayağı inanacak Luffy'e diye düşünüyorum. Hastalığından kurtulup seri sonunda çok farklı bir karaktere evrilebilir kendisi. Aslında içinde tam olarak kötülük yok da işte biliyorsunuz...
Bitirici vuruşu Zoro yapar :D

Ölebilir. Luffy kaido’yu alırken zoro big mom’ı kesecek. Komutan kesmek zoro’ya yakışmazdı onun için big mom’ı wano’ya getirdi mangaka.

Ölebilir. Luffy kaido’yu alırken zoro big mom’ı kesecek. Komutan kesmek zoro’ya yakışmazdı onun için big mom’ı wano’ya getirdi mangaka.
O zaman luffyle zoro biraz eşit olur zoro için henüz erken bugün yonko indirirse seri bitimine son goku olur bu adam. yavas yavas zoro için henüz yonko alir demek mantıklı olmaz

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık