Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Beyazbıyık Korsanları Tümen Komutanları

Geminin içini donduramıyor, yani deniz savaşında yapacağı tek avantaj gemilerin kaçmasını engellemek onun dışında bi avantajı yok.
Zaten gemilerin içinide dondursa, direk denizlerin kamisi olur bütün yonkoları denizde yakalar ve tek atar.
Ne alaka ya,savaşta sadece suyu dondurdu eğer isteseydi gemileri de dondururdu.Kilometrelerce alanı dondurabilen bir güç gemileri mi donduramayacak?Serinin gidişatı yüzünden sadece su donduruldu.

İsteseydi mi ? niye istemiyor o zaman ? donduramıyor işte bu kadar basit mantık kurman yeterli,
gemilerin içinide dondursa tamamen yenilmez olacak.
Kilometrelerce alanı dediğin yerlerin hepsi deniz-su biraz mantık.
Ya dondursa o zaman direk oldu bittiye gider serinin gidişatına uymaz içerek veremez serinin yazarı. Biraz mantık bence de .

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ya dondursa o zaman direk oldu bittiye gider serinin gidişatına uymaz içerek veremez serinin yazarı. Biraz mantık bence de .
Koca tsunami donduruyor örneğin ama üstündeki gemiye bişey olmuyor ;
http://www.mangareader.net/103-32580-2/one-piece/chapter-557.html

Yani tsunamiyi durdururken Ice Age diyip en güçlü saldırısını yapıyor orada donmuyorsa bu gemi kuş gibi tepede duruyor,
istesede donduramaz bana göre.
Yakınına gidip elini koyar, yoğunlaşırsa başka tabi ancak onu yapmasınında mantığı kalmaz ayrı.

O kadar alanı dondurabiliyor ama üstündekileri ile beraber donduramıyor.Tebrik ederim seni.Ben ne diyorum abicim sana senaryo öyle. Eğer o tepede ki gemileri dondursaydı ne Luffy kalır ne de başka bir şey.Aynı şekilde gemilerin içindekileri dondursaydı ne komutanlar kalırdı ne de 3.sınıf savaşçılar. WB,Marco,Vista,Jozu 4 kişi marineye karşı savaşırdı. Lav gölüne çevirdiklerinde ortalığı Kizaru saldırı yapmıyordu. Amiraller tam güç kullanmadılar bile. Fazla gelirlerdi ayrıntı olmazdı.

Bende sana diyorumki, SUYU-DENİZİ donduruyor bu herif, bunu anlasan tutturmuşun senaryo, ula bu adam o savaşta bi buz atar o zaman bütün korsanları heykele çevirirdi savaşı uzatmadan bitirirdi,
sen buna senaryo diyosan dicek harbiden bişey yok artık.
He tamam sen haklısın,doğru ben yanıldım.

@Raftel Garp Marco'ya Vurduda ne oldu diyorum bende :)
Olasydı ile işim yok zaten yazının özünü anlamış olsan Amirallerin yada Garp'ın yada Sengoku'nun abartıldıkları kadar çıkmayacaklarına inanıyorum ki rakiplerini yenme şekilleride ortada ! (güçsüzler değil ama baya baya Abartılıyorlar)
Sengoku ve Garp BB'yi durdurabilecek olsalardı neden durdurmasınlarda BB gibi kopuk birini elinde Deprem Tehdidi ile salsınlar Adam ortalıığı yıktı sağa sola tsunamiler gönderdi sonra elini kolunu sallaya sallaya gitti :)
Koskoca Marineden Falanca karekterde Filancaya ne güzel geçirdide yendi diyemiyoruz.
Biri sırtından tek atar, Lord oluyor adam, Akainu nasıl ACE'yi öldürdü pehhh, Sırtından tek'de yeni çıktı, Sıtından tek atma diye bişey mi olur :D
Neyse Amiraller baya güçlüler ama @Jacq dostum senin dediğin kadarda yoklar okadarda yok yani :)

Bunların Teach ile olan savaşını görsek bir fikrimiz olurdu güçleri hakkında ama bu halleri ile fazla güçlü olduklarını sanmam. Şimdi birde Luffy'nin emrine girme meseleleri olduğunu düşünürsek bizim canavar üçlü'den zayıftır her biri bana kalırsa. Cidden WB en güçlü adammış diyorum böylece. Eğer gerçekten güçlüler ise hakları verilememiş bir tayfa.

ve de tümen numaraları gücü ifade etmez. Evet etmez:rolleyes: Favorim Izo:p Ellerine sağlık.

Hepsi ayrı adam. Monster triosu belki de serinin en iyisi. Kaptanlarına diyecek kelime yok zaten. Sahne aldıkları an mangakanın acelesine gelmeseydi daha iyiydi ama sağlık olsun :good:

Blamenco, Rakuyo ve Namur falan aşağı yukarı Daifuku ayarında adamlar çıkacak muhtelemelen. Marineford'da kendilerini doğru dürüst görmedik ama Wano'da görsek iyi olurdu. Çok şekilsiz şeyler gerçi ama, neyse :ehe:

Dosta güven, düşmana korku salan, One Piece'i bulmaya en yakın korsan tayfası. Kaptanları, 2,3,4. tümen komutanları olmadan dahi Yonkouluğa adaydılar.

Var olsunlar, toparlanmaları dileğiyle.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık