Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Berserk Ciltlendi İyileştirildi Skydrive Link

dün gece berserk anime 25 bölüm izşedim. güzeldi ama karmaşıktı. takip edenler bana olayları biraz açıklayabilir mi? spoilerdan endişe etmeyin en azından benim için. mangasını okuyup okumama kararını veremedim. cevabı özel mesaj olarak atabilirsiniz

19.01.2015 36. Cilt eklenmiştir.36.cilt 316'den 324'ci bölüme kadar olan kısımları içermektedir.Ayrıca karakter tanıtım sayfasında İsma'nın tanıtımı yeni bilgilerin eklendiği indeks sayfası ve ekstra resimlerde cilt'e eklenmiştir keyifli okumalar

100 bölüme bitecek diyorlar da, o 100 bölüm ne zaman bitecek? :D
100 bölüme bitmesi imkansız bir şey. Berserk hikaye işlenişi açısından aşırı yavaş bir seri. Adam Griffith'i Guts'u bıraktı Farnase'yi, anasını, babasını, abilerini, yavuklusunu vs anlatıyor hem de az buz değil, cilt cilt işliyor. Her havari ve o havarinin katli için cilt çıkarıyor adam. Şimdi türünü Şonene çevirse ve hadi aksiyon kasıp hızlanayım dese yine hızlanamaz, Griffith'in yancılarının yenilmesi falan bile 100 bölümden fazla sürer. :(

Edit: 31. ciltte bırakmışım, iyi birikmiş, Toriko'yu 2. kez bitirdiğim günün akşamı kaldığım yerden devam edeyim en iyisi. :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık