Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Bentham

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 100 88.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 13 11.5%

• Kullanılan toplam oy
    113
Arkadaşlığa değer verdiği için delikanlı diyorum.
Onu anladım zaten ya seni bahane edip diyeceklerimi demiş oldum. :D

Bak biri bu herifi mesela Crocoyla karşılaştırsa belki ondan iyi olduğunu falan söylerim ama genel icraatlarına bakınca delikanlı falan da değil. Cüretkar, cesur falan diyebiliriz belki o kadar.
Luffy ve Crocodile'a aynı anda sempati duyup sevebiliyordu Bon Clay. Öyle değişik bir çar... :D
Crocosuna da adamına da... Koca ülkenin içine ettiniz be! :of:

Onu anladım zaten ya seni bahane edip diyeceklerimi demiş oldum. :D

Bak biri bu herifi mesela Crocoyla karşılaştırsa belki ondan iyi olduğunu falan söylerim ama genel icraatlarına bakınca delikanlı falan da değil. Cüretkar, cesur falan diyebiliriz belki o kadar.

Crocosuna da adamına da... Koca ülkenin içine ettiniz be! :of:
OP aleminde Hükümetin de elinde olan ülkeler dahilinde içine edilmemiş bir ülke var mı? :S

Ütopya operasyonu yapacaktık ne güzel, şimdi ki hükümetin ağız kokusunu da çekmeyecekti bu dünya. Sizin hakkınız kutsal ejderler zaten onlarla mutlu olun... :artiz:

Halk tarafından bile seviliyorduk be... :artiz:

Ser içerisindeki belkide en masum kötü karakter Bon. Masumu sevimliliğinden dedim.
Bence değil. Bak Dof ondan kötüdür diyemem. Arkadaş sevgisiyse arkadaş sevgisi. Öldürdüklerini ya da ölümüne sebep olduklarını, yıkımına sebep olduklarını saysan Bentham aşağı kalmaz Doftan.
Arlong, Krieg, Kuro falan bundan daha masum.

Bence değil. Bak Dof ondan kötüdür diyemem. Arkadaş sevgisiyse arkadaş sevgisi. Öldürdüklerini ya da ölümüne sebep olduklarını, yıkımına sebep olduklarını saysan Bentham aşağı kalmaz Doftan.
Arlong, Krieg falan bundan daha masum.
Kişilik bakımından kötü adamların çoğu şerefsizin teki opta. Bon'un ise yaptığı şeyler daha çok iş gibi. Ha sadece iş olması iyi olduğu anlamına gelmiyor.

Kişilik bakımından kötü adamların çoğu şerefsizin teki opta. Bon'un ise yaptığı şeyler daha çok iş gibi. Ha sadece iş olması iyi olduğu anlamına gelmiyor.
Kısacası herif ayan beyan teröristin teki. Bizdeki racon lafı eden mafya bozuntularının övüldüğü filmlerdeki karakterler ne kadar şerefliyse bu da o kadar şerefli işte.
-Uyuşturucu sattırmam
-eee?
-Ama silah, gasp, öldürme, darp, harp, p....lik falan serbest ya takılın
-Büyüksün abi 👏

Kısacası herif ayan beyan teröristin teki. Bizdeki racon lafı eden mafya bozuntularının övüldüğü filmlerdeki karakterler ne kadar şerefliyse bu da o kadar şerefli işte.
-Uyuşturucu sattırmam
-eee?
-Ama silah, gasp, öldürme, darp, harp, p....lik falan serbest ya takılın
-Büyüksün abi 👏
E tamam işte terörist olduğunu reddetmedim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık