Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Benn Beckman'ın Seviyesi

Benn Beckman'in Seviyesi

• Kata'dan fazlası yoktur.

Kullanılan: 22 11.1%
  • Amiral ile dövüşebilir ama yenemez.

Kullanılan: 38 19.1%
  • Amiral ile dövüşür, duruma göre yenebilir.

Kullanılan: 53 26.6%
  • Amiral ile dövüşür, hatta Amiral'i epey zorlar.

Kullanılan: 28 14.1%
  • Kaptanı Şanks ile arasındaki fark Luffy ve Zoro gibidir.

Kullanılan: 58 29.1%

• Kullanılan toplam oy
    199
Çıkar sağladıysa da şu an bilmiyoruz sadece. :/ Ben şunu biliyorum, bir şey çok iyi ise o şey gerçek değildir veya onda bir b*kluk vardır. Shanks'in bu kadar aman Ali Rıza Bey ağzımızın tadı kaçmasın kafasında takılmasından bir şey çıkacak ama dur bakalım :gamyon:

Forumda dile getirmiyorum. Haklısın. Yeterince Zoro hater'ı var çünkü. Bir de onlara malzeme mi vereyim :oleyo:

Gerçek hayatımda arkadaşlarıma bu konudan bahsettiğim olmuştu. Ama bunu kanıtlayamam yani malesef :(
Temeli sağlam nedenlere oturtulursa neden olmasın. Hem seri daha eğlenceli olur. Ben de şebelek gibi sırıtan adamın bu kadar ciddileşmesinden memnun değilim.

Bence tam tersi o haterların önyargısını kırarsın. Bu vesileyle de bir Zoro fanının durumdan rahatsız olduğunu öğrendiğim için şahsi adıma mutlu oldum. :)

Marco'nun, Luffy'e mesajı " Shanks'a ayık ol! ". Ama Benn Beckman da masum. İleride Shanks'ın hain olduğunu anlayınca ilk o dalacak.

Shanks en güçsüz yonko olduğuna göre sağ kolla bir şekilde durumu dengelemeli. O yüzden Beckman en güçlü sağ kol diye düşünüyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık