Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Benn Beckman'ın Seviyesi

Benn Beckman'in Seviyesi

• Kata'dan fazlası yoktur.

Kullanılan: 22 11.1%
  • Amiral ile dövüşebilir ama yenemez.

Kullanılan: 38 19.1%
  • Amiral ile dövüşür, duruma göre yenebilir.

Kullanılan: 53 26.6%
  • Amiral ile dövüşür, hatta Amiral'i epey zorlar.

Kullanılan: 28 14.1%
  • Kaptanı Şanks ile arasındaki fark Luffy ve Zoro gibidir.

Kullanılan: 58 29.1%

• Kullanılan toplam oy
    199
Temeli sağlam nedenlere oturtulursa neden olmasın. Hem seri daha eğlenceli olur. Ben de şebelek gibi sırıtan adamın bu kadar ciddileşmesinden memnun değilim.

Bence tam tersi o haterların önyargısını kırarsın. Bu vesileyle de bir Zoro fanının durumdan rahatsız olduğunu öğrendiğim için şahsi adıma mutlu oldum. :)
Hater dediğin kişi zaten konuya çok fazla objektif yaklaşamaz yani. Ben Zoro > Luffy durumundan rahatsız oluyorum, Zoro'yu fazla abartıyorsunuz desem hater'lar bundan pek etkilenmez yani bence. Sen bir hater olmadığın için durum sende daha farklı işlemiş olabilir ama onu bilemiyorum :)

Amiralle dövüşür, duruma göre yenebilir. Aslında bu tüm sağkollar için geçerli. Bir Rayleigh kesin yener. Bir de geleceğin Zoro'su. Ama Benn Beckman'ın da yeri ayrı. Zekası ile yonko sağkollarından ayrılıyordur bir yerde.

Amiralle dövüşür, duruma göre yenebilir. Aslında bu tüm sağkollar için geçerli. Bir Rayleigh kesin yener. Bir de geleceğin Zoro'su. Ama Benn Beckman'ın da yeri ayrı. Zekası ile yonko sağkollarından ayrılıyordur bir yerde.
Zoro reis amirallerle uğraşmaz. Sonuçta zoronun hedefi Mihawk (Yonkou).

Hater dediğin kişi zaten konuya çok fazla objektif yaklaşamaz yani. Ben Zoro > Luffy durumundan rahatsız oluyorum, Zoro'yu fazla abartıyorsunuz desem hater'lar bundan pek etkilenmez yani bence. Sen bir hater olmadığın için durum sende daha farklı işlemiş olabilir ama onu bilemiyorum :)
Ben nötr olduğum bir karakterin haterı oldum burda. Çoğu kişiyi de forum hater yapmıştır zaten. :D O karaktere yönelik fanı tarafından yapılan objektif yorumlara mutlu oluyorum. Çünkü çok nadir rastlanıyor. Aynı şekilde benim gibi haterların da aşırı yorumları canımı sıkıyor. Çoğu kişide de oluyordur bu.

Zeka doğu mavi için geçerli.Marco da zeki,kata da.Ayıran özellik değil yani.

Ben nötr olduğum bir karakterin haterı oldum burda. Çoğu kişiyi de forum hater yapmıştır zaten. :D O karaktere yönelik fanı tarafından yapılan objektif yorumlara mutlu oluyorum. Çünkü çok nadir rastlanıyor. Aynı şekilde benim gibi haterların da aşırı yorumları canımı sıkıyor. Çoğu kişide de oluyordur bu.
Arttırıyorum sevdiğim kişinin hater'ı oldum. Sonra düzeldi. Su an nötrüm :oleyo:

Diğer dediklerine de tamamen katılıyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık