Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Benn Beckman

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim.

Kullanılan: 198 94.7%
  • Sevmem.

Kullanılan: 11 5.3%

• Kullanılan toplam oy
    209
Beckman'ın son hali bu değil. Son halinde saçları biraz daha uzun. Aşağıdaki resimde görürsünüz.
Ben 491 e kadar bütün bölümleri izledim ama Benn Beckman'ın bu görüntüsünü görmedim.Hangi bölüm veya filminden ?
Savaşa geldiğinde görmedin mi?

Yok smoker onu demiyorum (Beckman'ın son hali bu değil. Son halinde saçları biraz daha uzun. Aşağıdaki resimde görürsünüz.)diye yazmışın ya onun üstündeki resim kaçıncı bölüme ait ?
Luffy'nin köyünde. 4. bölüm.

Son düzenleme:
- Oda' Beckman'ı küçük bir fareye benzettiği için en başta ona Showfoctay Nezumi ismini vermeyi düşündüğünü söyleyip şaka yapmıştır.

Oda,bu adamı nasıl fareye benzetir ya :) Nezumi ismi Oda'nın aklına yatmış olmalı ki Arlong Park'taki taraflı denizcinin adıda Nezumiydi. :D

En karizma karakterlerden biri ama işlevi yok daha fazla gösterilmesi dileğiyle...
sevgi yumağıyla kedi gibi oynamak bayılıyorum bu çevirilere :)

Ellerine sağlık üstat.Bence bu adam meyve yememiştir.Saf güç+Bsoshoku kullanıcısıdır kaptanının mevkisi ve Kizaruya böyle cesurca silah doğrultmasına bakılırsa büyük ihtimalle amiral seviyesinde.

ben bu adamın tüfeğin dipçiğiyle kizaru'yu dövmesini bekliyorum o kadar yüksek beklentilerim :D

Elindeki o etten bişiler çıkıcak 10 yıldır elinde adamın.
ona sürekli et yediren bir meyve yemiştir belki. mesela magellan zehir meyvesi yedi diye sabah akşam zehir yiyordu çıkamıyordu wc den :D

Moderatör tarafında düzenlendi:
Shanksın manevi babası rolündedir sürekli nasihat veren amcamız 7 yılda simsiyah saçı bembeyaz oldu shanks gibi bir arızayla baş etmesi laf dinletmesi kolay değil ömrünün yediler adamın.

güç olarak shanksa çok yakındır bence shanks 10 sa bu adam 8-9 dur diyorum çünkü eski kulağı kesikler tabiri olurya bu adama tam uyuyor zeki ağır başlı ve güçlü bunla vs atmak nasıl bir duygudur az çok sezebiliyorum bakışlarıyla yıpratır adamı.

Bence de bu adam Shanks kadar güçlüdür Shanks'a eş olmasada ona en yakın kişidir şuan yaşayan en güçlülerdendir yani.Kizaru bile ilk başta tırstı.Kizaru'nun ışık hızı mı , Beckman'ın ateş etme hızı mı deseler Beckman'ın ateş hızı derim zaten hızına ve hakisine güvendiğinden Kizaru'ya silah tuttu.

Kujalı kızların hakili ok attığı gibi Beckmanda hakili mermi atıyor. Kizaruyu tırsıttığına göre Rayleigh seviyesinde haki ustası olduğunu söyleyebiliriz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık