Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Benn Beckman

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim.

Kullanılan: 202 94.8%
  • Sevmem.

Kullanılan: 11 5.2%

• Kullanılan toplam oy
    213
Drakein bile bile girip posta koyacağı bir Kaidou adası kalmazdı öyle bir silahları olsaydı :D Arabasta zamanlarında bahsediyorlardı croco istiyordu bir adayı yok edebilen gücü :D Pek sanmıyorum ama imkansız değil yaratıcı bir teori :p
Hehe... Eyvallah hoca... :D

@ Marco

Niye be abi... İlla savaşmışlardır demiyorum... Ama tırstırmış ya da bir kaç gemilerini batırıp hadi yolunuza tarzında bir posta koymuş olabilirler bence...
İşte Beckman tabancaya haki ekledi, ama yanında taşıdığı küçük tabancaya, ben şu büyüklerinden söz ediyorum... Onları hiç kullanmadılar. Bir kere Luffy'nin küçüklüğünde Beckman dağ haydutlarına silahının demirini allah ne verdiyse geçirmişti o kadar.
İşte o küçük silahla tırstırıyorsa Kizaru'yu adam da iş var derler hoca... :D
Bence olabilir ama, olasılık dahilindedir yani... :D

Yaşlılık, gri saç bu adamı çok karizma yapmış.Bazı karakterlerin yaşlı halleri, genç hallerinden daha karizma olur.Beckman'da onlardan biri.Severiz, sayarız ve severiz.Op'de ki en karizma elemanlardan.Oda-san çok sağlam bi iş çıkarmış, vermişte vermiş adama.
Not: Bende çok severim Beckman'ı.
Elime de sağlık.

tam tersi, demekki yasopp yapamıyor :D , ki aralarındaki farkı haki belirliyor,
yoksa yasoppta kizaruyu durdururdu, beckmanın ordaki atarının anlamı kalmazdı
yasopp un bu seviyelerde olduğunu hiç sanmıyorum, yani mantık olarak yanlış olmazmı ? adam nişancı sonuçta
rakipleri auge-usopp
İyi de silahına haki dolduramayan nişancı NW'de kimseye atarlanamaz abi... Yani ikinci sınıf adamları harcayacaksa da zaten o tayfanın en baba adamlarından biri olmaz...

@Marco

Hmm Mihawk gibi demek istiyorsun...Nişancıların kralı ama zırh hakisi mevcut değil :D İkisindede gözlem hakisi var sanırım sadece. Doğru olabilir saçma kalıyor yoksa beckmanın sağ kol olması.Ama tabiiki yasopptaki tüm özelliklere ek olarak farklı teknikleride olsa Cp9 gibi güzel olur bizim açımızdan. :D Eğer öyle olmayacaksa beckmannda haoshoku hariç bir tek zırh hakisi olmasını yasoppla aralarında bir sınıf farkı olmasını isterim açıkçası.Birisi her attığını vurabilen
,diğeri nişancılığı normal ama vurdummu logia ağlatan bir kızılsaç üyesi olursa gayet oturaklı olur güç sıralaması açısından.

mihawkta haki kullanamıyor ama en iyisi :D , croco-ace-ivankov-kuma-dof(gördüğümüz) hiçbiri kullanamıyor ama yeni dünyada iş yapıyor, smoker haki bilmeden yeni dünyaya gitti iş yapmamışmıdır ? bence yapmışdır , sonuçta zirve savaşında yeni dünya korsanlarına karşı savaş oldu, ordan yara almadan çıkan herkes iş yapabilir bence yeni dünyada
bb örneğin haki kullanamıyor ama ne kadar güçlü ? tayfasında haki kullanan varmıdır , sanmıyorum...
İyi de abi saydıkların elemanların hiç biri keskin nişancı değil ve Mihawk'ın Shanks'a eşit muazzam kabiliyeti dışında bu saydığın adamların hepsi meyve kullanıcısı... BB ve tayfası mal mı yoksa salağa mı yatıyor henüz onu çözemediğim için yorum yapmak istemiyorum... Zira, İmpel Down'da ki durum tam bir rezaletti... :D

Mafya filmlerinde oynayacak tip var :D ama Kizaruyu alamaz...... tehdit edebilir sadece.Ancak shabondydeki tipler gibi arkasından habersizce vurması lazım. :D Eline sağlık Smoker :)
daha tam olarak güçlerini bilmiyoruz shanks'ın ikinci kaptanı alabilir hem bence boş yere tehdit etmesi saçma olur..
ayrıca ellerine sağlık smoker-san..

daha tam olarak güçlerini bilmiyoruz shanks'ın ikinci kaptanı alabilir hem bence boş yere tehdit etmesi saçma olur..
ayrıca ellerine sağlık smoker-san..

Kizarunun bir mermiyle kolay kolay vurulmayacak oluşundan dolayı boş tehdit oluyor.Çoktan başka bir yere ışınlanmış olur,bir tuzağa düşmesi lazım anca.Mermiyi yese bile aokijinin bisentodan sıyrıldığı gibi logia element özellikleriyle saldırıyı etkisiz kılabilir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık