Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Beckman, Mihawk, Karasakal'ın Ödülleri

Ödüller nasıldır?

• Kullanılan toplam oy
    185
  • Anket kapatılmış .
Şuan direkt Dünya Hükümeti'nin emri ile hedefe konulduğu için başına güncel bir ödül konacak. Eskiden dediğin sebeplerden dolayı belki hiç ödülü bile yoktur. Ama şu anda gücü biçilecek ve ona göre bir ödül konacak.

Tayfasız olmak da diğer ufak detaylar gibi ufak artışlar sağlar sadece. Bunun en basit örneğini Luffy'de görüyoruz. Ve hatta Teach'de. Luffy'nin şu an Quenn ile dövüşse hemen herkes şüphe duymadan alır der. Kingle dövüşse çok zor da olsa alır derler. Ve ayrıca Luffy daha önce bir sağ kol yendi. Bu açıdan bakınca Luffy'nin ödülü büyük oranda gücünü yansıtıyor diyebiliriz. Zamanında dünya hükümetine direkt savaş açmış olmalarına, MF baskınına, Dragon'un oğlu olmasına, bir imparatorun mekanını dağıtmasına rağmen ünvan olarak geleceğin imparatorlarından biri olarak görülse de ödülü Teach'den bile çok uzak. Teach'de aynı şekilde MF'yi bastı, WB'yi öldürüp meyvesini çaldı, Marcolar ile savaşıp Yonkou ünvanını aldı ama ödülü 2,5. Yani tayfalıda olsan ödülün bireysel gücü ifade ediyor. En azından ana hatlarıyla. Yani kısaca Mihawk'ın ödülü 2,5 ise tayfası olsa 4-5 olurdu demek hiç mantıklı değil bence. Ödülü o civarda çıkarsa. En güçlü sağkol-Amiral arası bir yerde diye düşünürüm ben şahsen. Bu yüzden Mihak'ın ödülü açıklanırsa kabaca bir güç seviyesi belirlememize önemli katkıda bulunacak diye düşünüyorum.
Anladım demek istediğini. Wanoda açıklanırsa ona göre yorumlarız zaten

Mihawk en az 2m en çok 3m bkliyorum. Tabi ne zaman shchi olduğuna göre değişir. Beckman muhtemelen en yüksek ödüllü sağkol o da 2m ediyordur. Ancak onca şey yapmış Teach bile 2 küsür sadece. Mihawk'ın böyle bir ödül alabilmesi için bayağı bir şey yaomış olması lazım çünkü bir yonkou oluşumuna da üye değil diğer ikisinden farklı olarak ama adam hakkında hiçbir bilgi yok, kuru kuru en iyi kılıç ustası deniyor ama bu adamın elle tutulur birini yendiği ya da şunu bunu yaptığı söylenmiyor. Mesela pek çok kişinin neden o ödülü aldığını az çok kestirebiliyoruz ama bu adam hakkında akla hiçbir şey gelmiyor o kadar pasif ki. İlginç yani bu kadar altı doldurulmayan başka bir karakter yok heralde seride.

Silinmiş Üye

Mihawk kendi halinde takılan tembel biri 1milyar yeter ona.Shanks'in kendisi nasıl Kaido'yu geçemediyse as adamlarıda King ve Queen'in arkasında kalmıştır bence.

Mihawk Teach'ten daha yüksek bir ödülle tanıtıldığında Kf'de yer yerinden oynar.
Öyle olacağını sanmam Bene yakın olur ödülü bence, zaten sonra Krasakala dalıp mefta olurlar gibi geliyor bana. Şahsen Shansı İm Mihawkla Benide diğer gorosei indirsin isterim çünki Karasakalın onları dövmesi nedense bana mantıklı gelmiyor.

Öyle olacağını sanmam Bene yakın olur ödülü bence, zaten sonra Krasakala dalıp mefta olurlar gibi geliyor bana. Şahsen Shansı İm Mihawkla Benide diğer gorosei indirsin isterim çünki Karasakalın onları dövmesi nedense bana mantıklı gelmiyor.
Oda'nın Shanks'i 1v1'de kimseye yedireceğini sanmıyorum. Im gibi gücü belirsiz bir karakter olabilir ama Im'in güçlü olup olmadığı bile meçhul. Onun dışında Oda'nın Shanks'i hiç kimseye 1v1'de yedirmeyeceğini düşünüyorum. Mihawj'ın sonu da komployla olacak muhtemelen. Ama onu bir Amiral alsa çok da şaşırmam. Hatta Fujitora-dono'nun almasını çok isterim. Ama sanmıyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık