Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Basil Hawkins

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 128 68.4%
  • Sevmem

Kullanılan: 59 31.6%

• Kullanılan toplam oy
    187
Ne bilem. Hawkins, Law'dan korkuyor dediğimde, sürekli temkinlilik, akıllılık muhabbetlerine maruz kalınca unuttum herhalde seni.
Millenium'un bahsettiği sahnede bence de güç dengesini gösteren bir şeydi. Law, Hawkins'in gücünü bilmeden hamle yapmasına rağmen yüzü özgüvenli, Hawkins, Law'ın gücünü bilmesine rağmen endişeli görünüyordu.

Hatta Hawkins, Law'ı dövmesinden, gücünden tanırken ter bile döküyordu. O ter çizilmiş. :D

Bu çeviride de korkmuş gibi mi gözüküyor? Yüz ifadesine falan pek girmiyorum ''poker face'' olduğu için. :/

Bu sahneyle ilgili kafama takılan bir şey vardı, getirdiğin iyi oldu.
Hawkins, "geleceğini düşünmeyen bir adamdan gelen tehdit ürkütücü oluyor" demişti.
Acaba Hawkins'e göre geleceğini umursamayan Law mu daha ürkütücü, ölümün bir türlü %100 gelmediği Luffy mi, yoksa çok güçlü ve dayanıklı olduğu için hiçbir şekilde tehlikeli işler yapmaktan çekinmeyen Kaido mu?

Tabi mantıken Kaido ve Luffy daha ürkütücü ama Hawkins meyvesiyle oturup-kalkan, düşünen, tabiri caizse yaşayan biri. Yani onun için gelecek çok büyük önem taşıyor. Böyle bir adam için geleceğini umursamayan biri çok daha farklı bir sınıfta olur muhtemelen. Bu yüzden acaba dedim, ne dersiniz?

Sen de mi? :hoo:
Ben de dediydim zamanında da kimse bana inanmadıydı. :artiz:
Şahsen ben çizimleri genelde doğru yorumladığıma inanıyorum o yüzden de belirttim.Kapışma esnasında birinin diğerine olan tavrı belliydi.Aslında bu biraz da Luffy,Law,Kid üçlüsünün diğerleriyle olan klasman farkını da belli etmiş oldu.

Doffy büyük adammış uyanış açmadan rahat dövüyordu.Onun dışında buna yumuşak davranıp boş olan koltuğa oturtmaya çalıştı meyvesi yüzünden ama yumuşak davrandıkça injeksiyon vuruşu falan ona da dişini gösterdi Law o kadar boş değil güç konusunda.Aynısını bir Hawkins yapamazdı.Oda 3 novayı diğerlerinden net ayırmış gözüküyor.Gerçi istisna olarak bir Zoro var ama.

Çöp.Kid geçerken alsa bunu çok iyi olur.
Kid bununla ne diye ittifak yaptı onu pek anlamadım açıkçası.Law güç farkını net olarak böyle ortaya koyuyorken denk biçimde masaya oturması garip.Eğer Hawkins Law öldürür diye yalandan konuşmuyorsa ciddiyse bu değerini çok fazla düşüren bir söylem oldu.

Bu sahneyle ilgili kafama takılan bir şey vardı, getirdiğin iyi oldu.
Hawkins, "geleceğini düşünmeyen bir adamdan gelen tehdit ürkütücü oluyor" demişti.
Acaba Hawkins'e göre geleceğini umursamayan Law mu daha ürkütücü, ölümün bir türlü %100 gelmediği Luffy mi, yoksa çok güçlü ve dayanıklı olduğu için hiçbir şekilde tehlikeli işler yapmaktan çekinmeyen Kaido mu?

Tabi mantıken Kaido ve Luffy daha ürkütücü ama Hawkins meyvesiyle oturup-kalkan, düşünen, tabiri caizse yaşayan biri. Yani onun için gelecek çok büyük önem taşıyor. Böyle bir adam için geleceğini umursamayan biri çok daha farklı bir sınıfta olur muhtemelen. Bu yüzden acaba dedim, ne dersiniz?
O cümleye bende çok takıldım ya. " Geleceğini düşünmeyen birinin tehditi." Otur da kafa yor, çok yönlü. :hoo:

Gerçi Law, Rosa'ya girdiğinde ölebilirim düşüncesi vardı. Luffy her şeyi alt üst etti, bir çok şeyi değiştirdi.
Belki ekibi zaten Hawkins'in elinde diye kaybedecek bir şeyin olmadığını düşünmüştür. Ya hep ya hiç edasıyla.

Eee kaybedecek bir şeyi olmayandan korkun diye boşuna denmedi. :oops:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık