Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Bartolomeo

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 183 83.2%
  • Sevmem

Kullanılan: 37 16.8%

• Kullanılan toplam oy
    220
Güzel bir karakter. Sağlam bir kişilik, fan olmanın hakkını veriyor. Sadece duvarındaki posterler yeter reyizin:D Adam tüm tayfanın fanı, sadece Luffy'nin değil. Özellikler Robin'e karşı olan tavırları epey güldürdü:flaugh:

Fanlığı dışında yamyam kişiliğii ile gerçek bir korsana benziyor. Umarım Luffy'nin emrinde bozulmaz. Çizgisini korursa Luffy'den bayrağı devralarak gerçek bir kk olabilir ileride:oleyo: Sonuçta fan olmanın yanında takipçide:fool: Gücü idare eder seviyede bana kalırsa. Ne az ne da fazla . Bu bir yana gerçekten tayfaya lazımdı ama filo ile yazık oldu. Şimdi arada bir görebileceğiz reyizi. Ellerine sağlık.

Amerikan Tarihi adlı seçmeli bir dersimde "Bartolomeu Dias" ismini görünce aklıma pek tabi ki One Piece geldi. Bizim Barto'nun bu kişiden esinlenildiğini düşündüm.

15. yüzyılda yaşamış Portekizli bir denizci ve kaşiftir. Ününü ona sağlayan şey ise Ümit Burnu'na ulaşan ilk kişi olmasıdır. Oraya gitmesinin sebebi ise dönemin Portekiz kralı tarafından ona verilen gizli görevi gerçekleştirmekti...

Kendisine 3 adet gemi verildi.

• the Nina (İngilizce anlamı the Girl, Türkçe'si ise kız.)
  • the Pinta (İngilizce anlamı the Pint, Türkçe'si ise sıvı ölçüsü veya 0.550 sayısının kendisine verilen bir ad)
  • the Santa Maria
Ölümü ise daha sonraki seferlerinde fırtınaya yakalanıp tüm mürettebatıyla kayıplara karışmasıdır.

Güzel bir karakterdi , saçma sapan tavırlarıyla nefret ettirmiştir.
Luffy senpaisine .....

Kolezyum'da halka doğru işeyerek kendisine karşı sempati duymamı sağlayan nadir karakterlerden birisidir.
Adamdır , reistir seviyoruz kendisini.

Bir ara dandik bir teori yazmıştım tabi teori demek doğru değil fakat içerik olarak Jack'ın çenesindeki metalin dişlerini ve çene yapısını saklamak amacıyla konulduğu ve çenesi ile diş yapısının Bartolomeo ile aynı olduğunu yazmıştım.
Devamında da Bartolomeo'yu Zou'ya getirip Zunisha'nın üstüne çıkarmamasını da buna bağlamıştım.
Sonuç olarak Jack Barto'nun babasıdır demiştim ve konu kilitlenmişti. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık