Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Bartholomew Kuma

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 135 92.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 11 7.5%

• Kullanılan toplam oy
    146
Kuma durup dururken hadi beni robotunuz yapın da aklım gitsin diyecek birisi değil. Zihninin bir şekilde geri gelebileceği ve ya devrimcilerin tarafına geçebileceği bir planı vardır. Onun ya da Dragon'un.

Aaah ahhh. Ne olurdu Kutsal Ejderler eşek diye seni değil de Rayleigh'i kullanaydılar. Hem kendisi zaten istekliydi ve kaptanının kutsal ejderlerle güzel de bir hukuku vardı.
Seni öyle içler acısı halde değil de devrimin yolunda göreydik be aslan.

Oda'nın bokunu çıkardığı karakter.Hayır Denizciler Shichibukailiği bırakıp ÖBD'ndan özel silah alacaklar bu Kuma'ya noldu nasıl kabul etti biz hala bilmiyoruz.İlla Vegapunk mı çıkması gerekli?Oda profesörün çıkacağını ve meyvelerin gizemini de açıklayacağını söylemişti.Bunu 2009da söylemişti diye hatırlıyorum.Hala ses yok.

Çok abartılan ve gereksiz beklentilerle beklenen bir arkadaş.Hancock'tan güçlüdür ama İvankov'dan daha güçlü değil.İvankov geçmişte yediği dayakları hatırlatıp dövdü.Kafa yerinde olsa en fazla yenişemezdi kazanamaz karşısında.

3 ile 4. komutan arası birşeydir Kuma birini yener diğerine yenilir.
Bence Hancock İvandan daha güçlüdür.

Kuma nasıl kabul etti.

Bence kuma, dragon ve vegapunk denizcilere çok büyük bir oyun oynadılar. Kuma hiç bir zaman iradesini kaybetmedi. Kuma'nın klonlarının hepsinde kuma'dan bir parça var.
Günü geldiğinde Kuma bütün bu klonları kontrol edip büyük savaşta devrimcilere yardım edecek bir kuma ordusu ile.

Aaah ahhh. Ne olurdu Kutsal Ejderler eşek diye seni değil de Rayleigh'i kullanaydılar. Hem kendisi zaten istekliydi ve kaptanının kutsal ejderlerle güzel de bir hukuku vardı.
Seni öyle içler acısı halde değil de devrimin yolunda göreydik be aslan.
+ milyon milyar. Zaten shabody'de de kendini köle diye satmaya çalışıyordu. Niyeti de var yani. :ehe:

Adamın ihanetini belkide çok önceden beri biliyordu Hükümet ama ses etmediler. En sonunda da fişini çekmişler. Seride nerede esrarengiz bir adam olsa Devrimci deniliyor. Vegapunk devrimci falan değildir. Hatta Kuma'ya gel kanka senin klonunu yapacağız derken arada bunuda yavaş yavaş robotlastirmis Vegapunk, Hukumetin isteği ile.

Bu sıkıntılı günde Zoro fanlarına biraz Kuma’dan bahsetmek istiyorum. :D @RedTeroR @Densetsu no Samurai @Mr.Bushido @Roronoa Zoro Es geçilen detay olabilir tb arcta.Kuma luffyi istedikten sonra çöplere saldırıyor ve Zoro’nun arkasında beliriyor.İlk seninle başlayacağım diyor zoro ona henüz saldırmış değil.Bunu yapmasının sebebi açık.Ortamdaki en güçlü kişiyi muhtemelen gözlem hakiyle hissedip Zoro’yu seçiyor.Luffy baygınken oradaki en güçlü kişi Zoro yani.Önce en güçlüden başlayalım diyor kısacası.Zoro’nun konumundan ve gücünden şüphe duymak yersiz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık