Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Bariyer Meyvesi'nin Gücü

Meyve Nasıl

• Çok Güçlü

Kullanılan: 13 16.9%
  • Güçlü

Kullanılan: 39 50.6%
  • Normal

Kullanılan: 24 31.2%
  • Güçsüz

Kullanılan: 1 1.3%
  • Çok Güçsüz

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    77
Bugün Kullanıcısının Bartolomeo Olan Ve Adı Bariyer Bariyer Meyvesi Olan Bir Meyvenin Gücünü Tartışacağız. Bildiğiniz Gibi Paramecia Tipi Olan Bu Meyve (Gomu Gomu No Mi gibi) İnsana Hiçbir Gücün Geçemeyeceği (Çok Yüksek Güç Dışında) Bir Bariyer Oluşturmasını Ve Bu Bariyere Saldıranın Saldırısını Kendisine Geri Tepmesini Sağlar. Örnek Video

Bu Videoda Gördüğünüz Gibi King Punch Güçlü Gözüken Bir Yumruk Hatta Etrafın Yarılıp Kırılmasını Bile Sağlamış Fakat Bartolomeo Etkilenmeyip Elizabello Daha Çok Etkilenmiştir. Eiichiro Oda'nın Bu Meyvenin Gücünü Kısacağını Şüphesiz Ki Hepimiz Biliyoruz Peki Size Göre Bu Meyve Güçlü Mü Yorumlara Açığım.

Son düzenleme:
Güzel konu. Bence güçlü bir meyve. Bazı kısıtlamalar olmasaydı çok güçlü derdim. Fakat kullanabileceği bariyer boyutu sınırlı ve genelde parmaklarını çapraz yapması gerekiyor. Bari bari no pistol saldırısı iyi hoş ama üst düzey bir saldırı gücü yok o tekniğin. İleride geliştirirse bilemem ama şimdilik güçlü ve çok işlevsel bir meyve olduğunu düşünüyorum.

Süper bir K. Haki'ye sahip olmayanda çöpler haricinde bir işe yaramaz fazla.
Busoshoku demek istedin herhalde. Ayrıca o yumruğun yıkıcı gücünü gördün de bence basit bi hakili yumruktan daha güçlü bir yumruktu sonuçta süper haki de herkeste yok bir zoro veya sanjinin gücü bu bariyeri kıracak güçte değiller.

Güzel konu. Bence güçlü bir meyve. Bazı kısıtlamalar olmasaydı çok güçlü derdim. Fakat kullanabileceği bariyer boyutu sınırlı ve genelde parmaklarını çapraz yapması gerekiyor. Bari bari no pistol saldırısı iyi hoş ama üst düzey bir saldırı gücü yok o tekniğin. İleride geliştirirse bilemem ama şimdilik güçlü ve çok işlevsel bir meyve olduğunu düşünüyorum.
Oda bu meyvenin gelişmesine olanak sağlamaz diye düşünüyorum. Law Roomu büyüttü çünkü meyve böyle Yeni Dünya'da fazla iş yapmazdı Bartolomeo'nun bu meyvenin etki alanını büyüttüğünü düşün güçlü bir (hakisiz) kaido ya da jack'in saldırısından tüm tayfa hatta tüm filo korunabilirdi.

Fiziksel hiçbir saldırıdan etkilenmeyen bir yetenek, elbette ki çok güçlü ama haki lazım, Barto b haki fakiri gibi duruyor. Bellamy hakiyle bariyeri aşinca yusuflamıştı baya. Güçlü ellerde dehşet bir meyve olurdu ama Bartoda anca bu kadar cıkıyor işte. :)

Fiziksel hiçbir saldırıdan etkilenmeyen bir yetenek, elbette ki çok güçlü ama haki lazım, Barto b haki fakiri gibi duruyor. Bellamy hakiyle bariyeri aşinca yusuflamıştı baya. Güçlü ellerde dehşet bir meyve olurdu ama Bartoda anca bu kadar cıkıyor işte. :)
Bartonun önceden çok fazla hakiye ihtiyaç duyacağını sanmıyorum ama artık şu filo olayı olduğundan dolayı hepsinin (cavendish,hajrudin,bartolomeo) hakiye ihtiyacı olduğunu biliyyoruz ama bu meyve hakili olursa ne olur merak ediyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık