Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Wano Bölüm Yıldızları (1057)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Franky diyenler neye göre diyor? Big Mom yüzünden mi? Onu ezmeyen hasır şapkayı tayfadan atıyorlar. xd
Vallahi sanji demeyi çok isterdim ama demir balon denen yonkou'nun suratına geçirip yere yığan franky ye oy atmamak ayıp olurdu. Bölümün yıldızını seçiyoruz ve franky,
Aşırı havalı giriş yaptı
Tayfadan birini kurtardı
Sonra da havalı bir söz söyledi
Gerçek bir star :flaugh:

Bölüm nasıldı yerine, bölümün yıldızı kimdi diye mi anket açalım?
Bunu düşünerek yazmamıştım aslında ama daha mantıklı durdu şimdi. Bölümün yıldızı anketi o bölümle alakalı daha güzel bir sonuç verebilir.

Bir de bu tarz konuları uzun süre takip etmek zor olabiliyor. Sürekli her hafta bölüm konusundan ayrı olarak bu konuyu açmak, takip etmek, sonuç bildirmek ister istemez bir süre sonra insanı yıldırabilir. Ama o haftaki bölüm içinde açılırsa takibi falan daha kolay olur diye demiştim ben.

Bunu düşünerek yazmamıştım aslında ama daha mantıklı durdu şimdi. Bölümün yıldızı anketi o bölümle alakalı daha güzel bir sonuç verebilir.

Bir de bu tarz konuları uzun süre takip etmek zor olabiliyor. Sürekli her hafta bölüm konusundan ayrı olarak bu konuyu açmak, takip etmek, sonuç bildirmek ister istemez bir süre sonra insanı yıldırabilir. Ama o haftaki bölüm içinde açılırsa takibi falan daha kolay olur diye demiştim ben.
Şu an geçmiş bölümleri yapıyoruz zaten. Güncel bölümler de yine buradan ilerler. İlk sayfada bölüm bölüm sonuçlar da var. Wano için bu anketi yapacağım. Ark ark gidecek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık