Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Az Bilinen Güzel Filmler

Kanal D çalışanlarının da haberi olsa keşke şu filmlerden. Adamlar yıllardır gece yarısından sonra fantezi yapıyor, en son büyülü fitne fesat kindar bir tırın gençleri yoldan çıkartıp (mecaz değil) birbirlerini öldürmelerine sebep olmasını konu alan bir film yayınlamışlardı. Hala düşünürüm ve anlam veremem ben neden o filmi sonuna kadar izledim lan...

Kanal D çalışanlarının da haberi olsa keşke şu filmlerden. Adamlar yıllardır gece yarısından sonra fantezi yapıyor, en son büyülü fitne fesat kindar bir tırın gençleri yoldan çıkartıp (mecaz değil) birbirlerini öldürmelerine sebep olmasını konu alan bir film yayınlamışlardı. Hala düşünürüm ve anlam veremem ben neden o filmi sonuna kadar izledim lan...
Alman televizyon filmlerini çaktırmadan sinema filmi gibi yayınlıyorlar :D

Oldboy (İhtiyar Delikanlı) ama Orjinal kore yapımını izleyin, gereksiz amerikan remake'sini değil. İlk çıktığı zamanlar izlemiştim, o zamanlar üniversiteye gidiyordum 2003 veya 2004'tü 4 arkadaş eve çıkmıştık. Bu filmin mangasıda var, yani mangadan aparma bir film ;)

İzlemediyseniz mutlaka izlemelisiniz.
1-Schindler's List(1993) bilindik ama eski olduğu içi izlememiş olabilirsiniz.
2-Kimssi pyoryugi (2009) ilginç ötesi bir film mutlaka izleyin.
3-Mou gaan dou (infernal affairs)(2002) 3 leme bir film. hollywood versiyonu sadece ilk filmi çekmişti ve köstebek olarak çevrilmişti galiba ama bu üçleme ondan 10 kat daha iyi bence.
4-Tropa de Elite 2007) 2 serilik film brezilya sinemasıydı galiba. hayran ötesi olduğum filmlerden
5-Lucky Number Slevin (2006) bruce wills var filmde izlemişsinizdir ama kaçıranlar için.
6-Collateral (2004) tom cruise var daha ne olsun.
7-Devil's Advocate (1997) bilindik bir film izlmedeyseniz izleyin
8-The Fountain (2006) güzel fantazi tarzı bir film life of pi nin tarzı.
9-Crows Zero-- bizim gibi mangacıların seveceği sağlam bir 3 leme.
10-Ronin (1998) de niro +jan reno

Kuroashi no sanji

predestination(kader) hayatımda izlediğim en harika film konusu anlatılamıycak gibi bişey ama kısaca zamanla ilgili denebilir

enter nowhere(kulübe) buda harika bi film konusu 3 kişi bir ormanda kaybolur ve birbirleriyle karşılaşırlar bi süreliğine bir kulübede kalırlar ve sonra farklı yerle zamandan olduklarını ve kaderlerinin birbirleriyle bağlantılı olduğunu fark ederler
İkiside harika filmler

Fast food endüstrisinin devasa yapısı içerisinde yaşananları gün yüzüne çıkaran filmde, pazarlama yöneticilerinden ızgaraya eti koyan işçiye kadar uzanan bir çalışma zincirinde yaşananlar anlatılıyor. Mickey herkesin çok sevdiği Big One burgerlerini yapan en ünlü restoranlardan biridir. İlginç bir şekilde bu et herkes tarafından sevilmektedir. Bir şirket yöneticisi, Don Henderson, bunun altında yatan sırrı araştırmaya karar verdiğinde hamburgerin ilk anından, müşteriye ulaştığı ana kadar geçirdiği evrelere tanık olur.
Eric Schlosser’in aynı isimli çok satan kitabından uyarlanan filmin yönetmeni ünlü Amerikan yönetmen Richard Linklater; oyuncu kadrosu ise Greg Kinnear, Bruce Willis ve Catalina Sandino Moreno gibi isimlerden oluşuyor.

Aronofsky'nin beyin yakan filmlerinden. Pek bilinmez diğer filmlerine nazaran.
Pi / Darren Aronofsky / 1998

Aşağıdaki adamın kafasına silah dayadığı sahneyi çok fazla görmüşsünüzdür, işte o sahnelerin atası, bu filmde ilk Kitano tarafından gösterildi.
Sonatine / Takeshi Kitano / 1993

Bir tane de animasyon önereyim. 82 yılında Lübnan'da yaşanan savaş ve katliamları konu alan belgesel niteliğinde lakin çok has bir sunuma sahip filmdir. Şiddetle tavsiye ederim.
Waltz with Bashir / Ari Folman / 2008

Sonuncu. Kitabı var ben de. Yazarın tüm kitaplarını da okudum. O kitap biraz karmaşık yazılmıştı. Filmi sevdiysen yazarın bir başka kitabı olan aşırı gürültülü ve inanılmaz yakın kitabını öneririm. Filmi de güzeldi.

Sonuncu. Kitabı var ben de. Yazarın tüm kitaplarını da okudum. O kitap biraz karmaşık yazılmıştı. Filmi sevdiysen yazarın bir başka kitabı olan aşırı gürültülü ve inanılmaz yakın kitabını öneririm. Filmi de güzeldi.
Tamam bir göz atarım o dediğin kitaba aklımda bulunsun.Filmi iyi ama müzikleri filmden bile iyi nasıl seçtilerse artık müziklerine hayran kalmıştım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık