Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Avatar: En Güçlü Ateş Bükücü

En Güçlü Ateş Bükücü

• Kullanılan toplam oy
    65
  • Anket kapatılmış .
Ben bu şekilde ayıramam beğendiğim serileri pek. Hepsinin odaklandığı şey farklı.
Gimtama'nın içerik yelpazesinin genişliği ve absürdlüğü çok severim.
Fmanın sembolcülüğünü seviyorum. Simyacı kitabını yorumlamış muhtemelen.
Aot'nin karamsarlığını severim. Bütün umudu ezmesi falan çık güzel travmaya sokardı başlarda.
HunterxHunter'ı evreni ve karakterlerinden dolayı severim.
Fate zero'nun her şeyi çok iyidir. Hepsini bir köşeye koysam sırf kralım için en sevdiklerim arasına girer.
Tek şikayetim düğünde yaşananlardı. :D
Avatarla ilgili yorumlarımı hep yazıyorum zaten.
Şimdi ben bunların içinden en sevdiğimi nasıl çıkarayım.
Op de geç...

Evet güçsüz değil de aang, katara, iroh, ozai, azula hepsi yener zuko'yu bence. O anlamda güçsüz diğer karakterlere göre yoksa kendi dünyasında hayvan gibi güçlü tabi.
Okuyucu olarak güçlü olmasını isteriz tabi ama ben hikaye ve karakter gelişimi de biraz isterim. Yani en güçlü olsun motivasyon yok, hikaye yok, karakter tek boyutlu hiç ilgimi çekmez benim. Sokka'yı ben de çok severim. One piece'teki usopp'un olmak istediği ama çok zeki Oda sayesinde 20 senede olamadığı karakterdir ki bence tüm izlediğim tüm anime/çizgi dünyasındaki en komik karakter. Bir de şöyle birşey var, ben aang, sokka, zuko, katara, toph hepsini seviyorum. One piece mesela bu zoro, luffy, sanji, ile sınırlı tayfa açısından ki bu kadar karakter yaratılmış bir tarafta diğer yanda onun %1'i kadar karakter var ama hepsi sevilesi.
Zuko'yu küçümsüyorsunuz bence. İçsel huzurunu bulamadığı için tam potansiyelini çıkaramıyordu ama aynı Zuko, Aang'in hava üstünlüğüyle top gibi oynamış Jet'le bükücülüğünü kullanmadan başabaş kılıç dövüşü yapıyordu. Babasının yıldırımını ona geri döndürüp ödünü patlatmıştı. Adam aynı tepkiyi Aang avatar modundayken vermişti sadece.

Seriyi yeni yeni izlemeye başladım ben, daha ilk bölümlerdeyim. Zuko reis nasıl şıklarda olmaz yav. Ace gibi harcayacaklar herhalde bu serideki favorimi de :/

Seriyi yeni yeni izlemeye başladım ben, daha ilk bölümlerdeyim. Zuko reis nasıl şıklarda olmaz yav. Ace gibi harcayacaklar herhalde bu serideki favorimi de :/
Reis yeni başlamış biri olarak avatar konusuna ara ara yorum bıraksana. Hiç bilmeden izleyen birinin yorumlarını merak ediyorum.
Ayrıca Zuko candır.

Ben bu şekilde ayıramam beğendiğim serileri pek. Hepsinin odaklandığı şey farklı.
Gimtama'nın içerik yelpazesinin genişliği ve absürdlüğü çok severim.
Fmanın sembolcülüğünü seviyorum. Simyacı kitabını yorumlamış muhtemelen.
Aot'nin karamsarlığını severim. Bütün umudu ezmesi falan çık güzel travmaya sokardı başlarda.
HunterxHunter'ı evreni ve karakterlerinden dolayı severim.
Fate zero'nun her şeyi çok iyidir. Hepsini bir köşeye koysam sırf kralım için en sevdiklerim arasına girer.
Tek şikayetim düğünde yaşananlardı. :D
Avatarla ilgili yorumlarımı hep yazıyorum zaten.
Şimdi ben bunların içinden en sevdiğimi nasıl çıkarayım.
Sen daha bütüncül yaklaşıyorsun tebrikler. ama insan ne bileyim bir tane ya da birden fazlasını favorisi haline getirebiliyor o zaman da mecburan kıyasa girmiş oluyorsun aynı atla-korra gibi.

Zuko'yu küçümsüyorsunuz bence. İçsel huzurunu bulamadığı için tam potansiyelini çıkaramıyordu ama aynı Zuko, Aang'in hava üstünlüğüyle top gibi oynamış Jet'le bükücülüğünü kullanmadan başabaş kılıç dövüşü yapıyordu. Babasının yıldırımını ona geri döndürüp ödünü patlatmıştı. Adam aynı tepkiyi Aang avatar modundayken vermişti sadece.
evet öyle ama şimdi bu şey gibi one piece'teki ayırı unsur ne şeytan meyvesi, atla'da ne element bükebiliyor olmak. Hiçkimsenin element bükmediği yer de bütün karakterler sadece fiziksel gücüyle kalsa zuko'nun sadece kılıcı yeter. Bence orada göstermek istedikleri evet tabi zuko'nun çok güçlenmesi ama asıl gösterdikleri şey zuko'nun ruh halinin artık bir dengeye gelmesi, yoluna bulması şeklinde bence. atla'da ve bütün anime/çizgi dünyasındaki en favori 3 karakterimden biri kötülemiyorum kesinlikle :alkis:

Ace'in karakteri yok isterse milyon kere harcansın, zuko karakter diye bir animede rol/karakter olsa o zuko olurdu :respect:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık