Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Avalo Pizarro

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 49 51.0%
  • Sevmem

Kullanılan: 47 49.0%

• Kullanılan toplam oy
    96
Lakabi Ahlaksiz kral değil miydi?

İlla ki bir yerin krali olmasi gerekmiyor heralde.
Farkli olaylari cikabilir.
Görücez bakalım.Eldeki verileri toplayalım :D

1-Dış görünüş kürk filan Peruluları çağrıştırıyor.Peru=Yok edilen İnka medeniyeti-Francisco Pizarro

2-Çizimin de Ormanın kralı aslan teması işlenmiş.Vahşi olduğu gözüküyor zaten.

3-Son burayı tam hatırlamıyorum da liderlik konusu geçtiğin de öne atlamıştı sanırım :D

İmpel Down'un 6.katına savaş suçlusu olarak kapatılma ihtimali yüksek yani :D Son olarak ismiyle ilgili bir kelime oyunu yapılmış olabilir.

Efsanelerde geçen bir yer :D Teach'in tayfası zaten mitolojik ögeler taşıyor gibi.Lafitte-Siren veya Pegasus.Catarina Devon-Artemis'i andırıyor.

https://tr.m.wikipedia.org/wiki/Avalon

Sonuç olarak Avalon adasını=İnka Medeniyeti burayı yok eden Francisco Pizarro'yu da=Avalo Pizarro olarak işleyecek gibi duruyor.İkisini birleştirmiş Avalo Pizarro yapmıs :D

Dediğin gibi Kaido ile bir bağlantısı çıkabilir bu adamın ya da Kaidounun memleketinde boynuzlarla ilgili birseyler çıkabilir. Muhtemeln ritüel tadında bir inanç bekliyorum.

Kral olduğu kesinde, nerenin kralı muamma.Yozlaşmış kral yazıyor.Halkına eziyet eden biri çıkacak.Belki minklerle bi olayı çıkabilir :D
Öyle zaten büük insanlık suçu işlemese 6. kata tıkmazlardı.Zalim biri olduğu açık.
Mink mi çıkacak diyorsun kedi minki:D
Ben kaido ile bir bağı çıkar diyorum.Barbar bunlar.

Görücez bakalım.Eldeki verileri toplayalım :D

1-Dış görünüş kürk filan Peruluları çağrıştırıyor.Peru=Yok edilen İnka medeniyeti-Francisco Pizarro

2-Çizimin de Ormanın kralı aslan teması işlenmiş.Vahşi olduğu gözüküyor zaten.

3-Son burayı tam hatırlamıyorum da liderlik konusu geçtiğin de öne atlamıştı sanırım :D

İmpel Down'un 6.katına savaş suçlusu olarak kapatılma ihtimali yüksek yani :D Son olarak ismiyle ilgili bir kelime oyunu yapılmış olabilir.

Efsanelerde geçen bir yer :D Teach'in tayfası zaten mitolojik ögeler taşıyor gibi.Lafitte-Siren veya Pegasus.Catarina Devon-Artemis'i andırıyor.

https://tr.m.wikipedia.org/wiki/Avalon

Sonuç olarak Avalon adasını=İnka Medeniyeti burayı yok eden Francisco Pizarro'yu da=Avalo Pizarro olarak işleyecek gibi duruyor.İkisini birleştirmiş Avalo Pizarro yapmıs :D
Bunu sonadan gördüm. Oda bir yerden araklamasa olmazdı yani :D
Bekleyip görelim aslan zoanı yakışır adama.
Laffite mutlaka siren çıkar bence.>Onların hipnoz özelliği var.

Öyle zaten büük insanlık suçu işlemese 6. kata tıkmazlardı.Zalim biri olduğu açık.
Mink mi çıkacak diyorsun kedi minki:D
Ben kaido ile bir bağı çıkar diyorum.Barbar bunlar.
Tam o ara İnkaları okuyordum başlığı gördüm :D Ani aydinlanma geldi.Ordan yazdim.

Kaido ile bağ çıkarsa da şöyle olabilir.Boyutundan ötürü Kaido bu boynuzluların hepsinin kralı çıkabilir :D Kaido farklı bi ırk mı,mink mi o da belli değil.Pizarro da Zoan yemiş aslan minki gibi duruyor.Sonra Pekoms'a bakiyorum asdghl :D

Tam o ara İnkaları okuyordum başlığı gördüm :D Ani aydinlanma geldi.Ordan yazdim.

Kaido ile bağ çıkarsa da şöyle olabilir.Boyutundan ötürü Kaido bu boynuzluların hepsinin kralı çıkabilir :D Kaido farklı bi ırk mı,mink mi o da belli değil.Pizarro da Zoan yemiş aslan minki gibi duruyor.Sonra Pekoms'a bakiyorum asdghl :D
Marc Bloch'un Sömürgecilik Tarihi kitabımı o?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık