Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] "At Fava Bekle" Teorileri

Bu Kaido Big Mom filan satmıştır Xebec'i.

Son bölümde Kaido'nun dediği şey bir tecrübeye dayanıyor belki de. Kişi kendinden biliyor işi olabilir.

@Rocks D. Xebec yazık sana.
Ben Kaido ve Linlin konusunda sana katılmıyorum. Bence birliktelikleri hakkında büyük şüphede olan Newgate savaşta tarafsız kaldı. Kaido ve Linlin ise liderleri ile beraber dövüşmüştür. Böyle bir hikaye bence güç dengesinin mahvolmasını da önlüyor.

Tamam da neler olur bitti bilmiyoruz belki kaptanları onlara kaçma emri verdi
Ben de ben biliyorum demedim ya. :) bunlar satmış olabilir diye ufak bir teori attım.

Senin dediğine çok ihtimal vermiyorum ama. Xebec hadi siz kaçın diyecek biri gibi gelmiyor. Aksine "Beni bırakıp nereye gidiyorsunuz hainlerrrrr!" diye bağıracak biri gibi.

Anlatılanlardan çıkarımımım bu en azından.

Ben de ben biliyorum demedim ya. :) bunlar satmış olabilir diye ufak bir teori attım.

Senin dediğine çok ihtimal vermiyorum ama. Xebec hadi siz kaçın diyecek biri gibi gelmiyor. Aksine "Beni bırakıp nereye gidiyorsunuz hainlerrrrr!" diye bağıracak biri gibi.

Anlatılanlardan çıkarımımım bu en azından.
Bende öyle düşünüyorum aslında rocks kaçın demez ama bu ihtimali göz ardı etmek istemedim :)

Luffy law kid zoro vs bigmom
marco vs perospero king
sanji vs queem
jinbe vs jack
killer vs pageone
4yakuza lideri vs who's who maria sasaki. burda dursun. ?

Kingi Zoro alır
Perospero niye geldi hemde marcoyla belli değil belkide taraf değiştirdi
whole cake'e biri saldırmadıysa big mom'ın ikna edilmesine imkan yok bana göre kadın onca yolu luffy'yi öldürmek icin geldi peros'un güzel hatrına bundan vaz gececek bi kadın değil. perosun hangi tarafta olduğnun bi önemi yok.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık