Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] "At Fava Bekle" Teorileri

Hazır apo buradayken onun doğal düşmanı ve jaw için önemli bir meyve olan sessizlik(yada adı neyse) meyvesi de Wano da ortaya çıkacak ve lawın tayfasına katılacak. Ya kullanıcısı ya da meyvenin kendi.

Her şey büyük patlama ile başladı. Adalar, deniz insanları, garip tipli ırklar, şeytan meyveleri bu patlamanın yan etkileri. Daha fazla güç isteyenler başaramadı ve büyük patlama oldu. Güç isterken kendi sonlarını getirdiler.

Attım fava bekleyeceğim ama tutsa nereden bulacağım ben bu mesajı. Unuturum bile nereye yazdığımı. Ben bildim derim ortamlarda ama inanan olmaz. Ben unutursam siz unutmayın bu tutarsa beni yad edin.

Kaido Yamato'nun ihaneti/ Luffy'lere yardımları yüzünden inecek bu herkesin malumu zaten.
Her şeye rağmen arc sonunda denizciler, Karasakal vb. geldiğinde Kaido kızının kacabilmesi için kalan son gücüyle ayağa kalkıp kendini feda edecektir.(Zaten zar zor hareket edebilecek durumda olacak, babalık içgüleri gereği sınırlarını biranligina aşıp kızı kaçana kadar kısa süreli karşısındakileri tutacaktır)

Kaido Yamato'nun ihaneti/ Luffy'lere yardımları yüzünden inecek bu herkesin malumu zaten.
Her şeye rağmen arc sonunda denizciler, Karasakal vb. geldiğinde Kaido kızının kacabilmesi için kalan son gücüyle ayağa kalkıp kendini feda edecektir.(Zaten zar zor hareket edebilecek durumda olacak, babalık içgüleri gereği sınırlarını biranligina aşıp kızı kaçana kadar kısa süreli karşısındakileri tutacaktır)
Hoşuma gitti fav.

Katakuri Linlinden sonraki kaptan olacak. Linlin er yada geç Yonkou'luktan düşecek geriye Shanks Karasakal Luffy kalacak güçlülerden.

Perosperonun da bu arc sonu fişi çekilecek gibi gözüküyor. Ya ölür ya da hapse düşer bilmiyorum artık. Linlin ve Perospero gidince Katakurinin kaptan olmasında başka engel kalmıyor.

Zaten Wanodayken Oda bize mesaj verdi :ehe: . Big Mom ölürse Perospero başa ben geçicem diyor , Daifuku da hayır aramızdaki en güçlü Katakuri, o geçmeli diyor.

Katakuri de kaptan olunca büyük ihtimal Luffy'nin filosuna katılır. Dünya Hükümetine karşı beraber dövüştüklerini görsek ne güzel olur mesela :good:.

Yanlış biliyorsam düzeltin lütfen. Çok takip edemedim. Wanoya katakuri gelmedi diye biliyorum. Eğer doğru biliyorsam BB, big mom bölgesine saldırı düzenleyecek ve savunma da olan Katakuriyi öldürecekler ancak meyvesinin gereksiz olduğunu düşünecekleri için meyveyi almayacaklar. Coby nin eline ise bir şekilde katakurinin meyvesi geçecek ve meyveyi yiyecek. Wanodan sonra helmeppo Zorodan kılıç eğitimi alırken Coby de Luffy den meyve eğitimi alacak.

İlginç bir tane gelsin benden.

Savaştaki Oars Jr. sahnesi aslında Joy Boy'un başına gelenlerin temsili bir sahneydi.

Hatırlarsanız önce Kuma sonra Doflamingo sonra da Moria saldırıyor ve daha sonrasında her yerden saldırı almaya devam ediyordu.Tüm bu sahneler yaşanırken Ace'in kendisine yaptığı hasır şapka flashback olarak veriliyordu.

Joy boy için de o hasır şapkayı manevi değer olarak onun için önemli birisi yaptı ve bir anlam ifade ediyor.Joy Boy Oars boyutlarında biri ve ölümü de tıpkı o sahneye benzer oldu.Önce bir kral tarafından saldırıya uğradı Kuma gibi.Daha sonra savaşa devam edemeyeceğini anlayınca bunların sorumlusu kutsal ejderlere saldırdı Doflamingo gibi.Onları öldürmeye çalıştı ama başarılı olamadı.

Moria ise bence Im-sama.Yani İmmortal. Moria gibi ölümsüzlük çabasıyla bağlantılı olarak.Joy Boy'un ölümünde son noktayı koyan kişi de Im-sama oldu.Kendisi öldürdüğü için şapkası onun elinde.

Bu bakımdan beyazsakal da bir nevi Joy Boy gibi öldü savaşta.Ve gelecekte kader ağlarını örüp tarih tekerrür ederek aynı akibet Luffy'nin başına da gelebilir.

Düşününce biraz daha eklemeyle büyütebilirim sanki teoriyi.Kısa diye buraya yazayım derken gitgide büyüme potansiyeli taşıyor.Her neyse eğer gerçekten böyleyse dahi denilen Oda'ya şapka çıkarabilirim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık