Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] "At Fava Bekle" Teorileri

Önemli 3 samuray Ashura-Kyoshiro ve Kılçık adamdır.Kolsuz ve bacaksız Kılçık adam Zoro'nun “Dünya seni itip kaktığında, ayağa kalkmalı ve sen de itmelisin. Sadece mazeretler uydurarak bir şey yapamazsın. Ölürsem, sadece buraya kadar dayanabilecek bir adamım demektir!” bu tarz sözünden etkilenerek savaşa katılmaya karar verir.Zoro'nun savaşma stilinden esinlenerek kılıcı X kişisinden ağzına vermesini ister.
Franky savaş sonrasında kılçık adama özel yapay kol ve bacak yapmak için kendisine söz verir.
Yasopp ve kılçık adam yaşayan insanlar içinde en üst düzey gözlem hakisi kullanan iki kişi olduğu bilinir.
Orochi'nin sinsi 8 kılıç saldırısını fark etmesine rağmen durduramaz yere düşer ve Hey kılıç ustası geldin demek
diye bağırır ve Ben buraya kadar dayanabilecek bir adammışım.Bakalım Nişancınız babasını geçebilecek,Sen En iyi kılıç ustasını geçebilecek,Kaptanınız hepimizi özgürlükte geçebilecek kişi mi? der.
Bu yazdığımı öylesine yazdım ama kısmen tutma ihtimali var.Kılçık adamın Kawamatsu olması iyi oldu

Ha diyosun ki Supernovalar zoroya vız gelir. Direkt king queen? Wano arc zorunun arcı fakat zoroya hop diye king queen aldıracak zekada bir Oda yok.
İşler zaten hooopp diye olmuyorki, 1 bölüm aksiyon olur 2. bölüm tamam dır.. bir şekilde bağlanırıyor
... oyüzden kasma fazla otur tayfanın katledişini gör..

Ben şöyle bir şey bekliyorum. Zoro kılıcı çaldırdı, bu yolla sülalesi hakkında bilgi sahibi olacak. Çaldığı kişilerden veya bulacağı yerde bunu öğrenecek. Önceki bölümde hafiften başladı Oda çünkü.

Luffy & Kid & Law vs Kaido
Yeşil & Hawkins & Killer vs King
Sanji & Drake & Apoo vs Quenn
Yada
Tüm nova kaptanları Kaido'ya.
Sanji ve Yeşil birebir King ve Quenn'e.
Killerde Headliner ile idare etsin.
Gönlüm 2ci seçenekte.

• Like
Tepkiler: ...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık