Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] "At Fava Bekle" Teorileri

Bir de şu var;
2009 Aralık "American Shonen Jump"
John Irons: What is Luffy's mother like? Was she beautiful? What happened to her? Did she die when Luffy was a baby?

Oda: I think she's alive. I'm still thinking hard about this. [Laughs] But if she does appear in the story, then she'll be a very tough-looking woman. And strict. There's no way that she's a beautiful mother. She's got this typical middle-aged woman's permed hair. Speaking about families, I did a backstory for Nico Robin and her family. That was actually the first time for me to draw a mother in a character's memory. Up until that point, I'd never drawn a blood relation. In Chopper's case, he's called a son even though he's not blood-related. So I've put in a message there saying that you can still call someone who's not related by blood your family. American Shonen Jump (December 2009 )
Ben hep Dadan'ı kastettiğini düşünmüştüm bu söyleşisinde, ondan dolayı atmadım.

1- Bizimkiler aya çıkacak (Burada zaman atlaması gelebilir)

2- Kuina ölmedi.

3- Zoro yeni bir kılıç alacak.

4- Law ölecek.

Son düzenleme:
1. Kidd yonkou olacak

2. Sabo ya da Dragon ölecek

3. Ryokugyu, D. olacak ve şaşıracağımız birinin akrabası olacak (nedense Kaido'nun ajanı olabileceğinide düşünüyorum)

4. Smoker, Dragon'a katılacak.

5. Vegapunk, bizimkilere çok ciddi kıyaklar yapacak

6. Zoro'nun gözü Wano Arcta açıklanacak. (ve Gözü yerinde duruyor olacak)

7. Zoro, Ryuuma'nın Shusui'sini taşıdığı için Wano'da saygıyla karşılanılcak.

8. Luffy, Bir Yonkou'yu indirene kadar kadar Shanksla karşılaşamicak, haliyle Usopp-Yasoppda. ama indirdikten kısa süre sonra karşılaşıcaklar.

9. Luffyler, Bigmom'dan Poneglyp'i alıp kaçtıktan sonra, bunu duyan Karasakal, Luffylere saldıracak, ama dış etkenler tarafından durdurulacaklar,

10. Momonga bir şeytan meyvesi yiyecek, Amiral olmasada epey sıkıntı çıkartacak.

Son düzenleme:
1. Vegapunk devrimci çıkacak
2. Bonney Akainu'nun kızı çıkacak
3. Dragon Reverie'yi basacak
4. Luffyler Inuarashi'yi almaya Zou'ya döndüklerinde Inuarashi'nin öldürüldüğünü öğrenecekler
5. Luffy Kaido'ya yenilecek ve yeni bir zaman atlaması olacak
6. Luffy KK olamayacak çünkü Raftel'e ulaşıp tarihin bilinmeyen kısmıyla ilgili gerçekleri öğrendikten sonra BB de oraya gelecek ve Luffy'i yenecek (10 yıl bekleriz herhalde bunu görmeyi)
7. Yenilgi sonrası Luffy yine de Hükümete savaş açacak.
8. Sanji PU alacak (şaka şaka)

Son düzenleme:
Amiral Greenbul Reveriden Şiki sisteminin kaldırılması üzerine geriye kalan şikileri yakalamak için görevlendirilecek.

Lucci Cp0'ın en güçlüsü veya Başkanı değil. Ben her şeye rağmen böyle hissediyorum.

Garpın gücü ortaya çıktığında çoğu kişinin beklentilerinin altında kalacak.

Son boss Teach değil.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık